Akademija vs KMAIK (101:72)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“

2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 22:06 val., peržiūros: 1879

Pirmadienį, gruodžio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, tarp vietos „Akademijos“ ir svečių „KMAIK“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavusi „Akademija“ išlaikė aukštą tempą iki pat rungtynių pabaigos, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 101:72 (19:13, 23:17, 23:18, 36:24).

Rungtynių pradžioje „Akademiją“ į priekį traukęs L. Šaulevičius padėjo atitrūkti dešimties taškų persvara. Kiek vėliau atsibudę svečių krepšininkai surengė spurtą, po kurio sumažino atsilikimą iki trijų taškų, tačiau ketvirtį geriau užbaigę aikštės šeimininkai įgijo šešių taškų atotrūkį. Antrojo kėlinuko pradžioje ir vėl iš toli pasižymėjęs L. Šaulevičius inicijavo šeimininkų spurtą 13:2, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki septyniolikos taškų. Bėgant laikui „KAMIK“ ėmė švelninti deficitą, ko pasekoje besibaigiant kėlinukui jų deficitas ištirpo iki aštuonių taškų, bet prieš pat ilgąją pertrauką geriau pasirodžiusi „Akademija“ susigrąžino dviženklį atotrūkį. 42:30.

Po ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau keliuose epizoduose geriau pasirodžiusi „Akademija“ per trečią kėlinuką skirtumą tarp komandų padidino iki septyniolikos taškų. Lemiama rungtynių dalis tebuvo tik formalumas, todėl abi komandos pajautė atsipalaidavimą ir pakankamai lengva rinko taškus. Vis tik, įpusėjus ketvirtam kėlinukui vienuolika taškų be atsako surinkę aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko ir įgijo dar solidesnį atotrūkį bei įtvirtino savo pergalę rezultatu 101:72.

Po pergalės Linas Juknys kalbėjo: „Varžybose eksperimentavome, vieni dalykai pasiteisino, kitais dalykais ateityje remsimės mažiau. Komandos vardu noriu pasveikinti Simaną Karalių su gimtadieniu ir ta proga komanda padovanojo Simanui pergalę“.

„Akademija“: Lukas Šaulevičius – 26 tšk., Nerijus Aleknavičius – 22 tšk., Vytautas Bunikis – 16 tšk., Aurimas Juozapaitis – 12 tšk.

„KMAIK“: Lukas Patašius – 21 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Imantas Šturma – 19 tšk. (10 rezult. perd.), Jonas Navackas – 13 tšk.

„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Laipsnių“ puolimo banga pervažiavo „KMAIK“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Akademija“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:50 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Akademija“ netikėtai krito prieš grupės autsaiderius (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:32 val.)Negausiom pajėgom susirinkusi „Akademija“ susitvarkė su BC „Ambi“ & Alaina (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:16 val.)M. Lukmino tritaškių lietus paskandino „KMAIK“ ekipą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)