Laipsniai vs KMAIK (107:64)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsnių“ puolimo banga pervažiavo „KMAIK“

2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 1510

Pirmadienį, vasario 6 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – vietos „Laipsnių“ bei svečių „KMAIK“. Svečių ekipa savo varžovams realiai priešinosi tik pirmajame kėlinyje, tačiau tuomet jiems pradėjo stigti minčių puolime, jautėsi aukštaūgių trūkumas, pasipylė klaidos, o tai leido aikštelės šeimininkams nutolti bei iškovoti pergalę.

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo apylygiu bei ne itin rezultatyviu žaidimu. Sužaidus keturias minutes, komandos kartu sudėjus tebuvo pelniusios viso labo 13-ą taškų. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o tuo pačiu ir pirmaujančiųjų šiose rungtynėse vaidmenimis. Tačiau kėlinuko pabaigoje geriau atrodė „Laipsnių“ ekipa, kuri išnaudojo varžovų klaidas ir pelnė septynis taškus be atsako. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 19:13. Antrajame kėlinyje jau pradėjo ryškėti „Laipsnių“ pranašumas. Jie šį kėlinį laimėjo dviženkliu skirtumu, o didžiąją dalį pranašumo jie susirinko greitomis atakomis. Viso kėlinio metu šeimininkai bėgo tolyn nuo savo varžovų, tačiau „KMAIK“ ekipa vietomis stabilizuodavo žaidimą. Visgi, klaidos ir pavieniai veiksmai koją pakišo jiems šiame kėlinyje, o labiausiai trečiajame. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 48:31.

Trečiajame kėlinyje „Laipsnių“ ekipa pradėjo visiškai dominuoti puolime. Jie vien per šį kėlinį pelnė daugiau taškų nei jų varžovai per pirmuosius du kėlinukus. „KMAIK“ ekipa po klaidos ar netaiklaus metimo per daug nesivargindavo grįžti į gynyba, o tuo kaip mat pasinaudojo „Laipsnių“ ekipa ir į puolimą lėkė, kaip akis išdegę. Tai jiems atsipirko su kaupu, kadangi šį ketvirtį jie laimėjo net 19-os taškų skirtumu. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 83:47. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. Ko gero niekam rungtynių nugalėtojas abejonių nekėlė, nes 36-ių taškų deficitą pašalinti vieno kėlinio metu yra praktiškai neįmanoma. Negano to, „Laipsniai“ ir šį kėlinį laimėjo ir jau trečiąjį kartą šį sezoną permetė 100-o taškų ribą. Galutinis rungtynių rezultatas 107:64.

Laipsniai: Marius Liepa – 24 tšk., Saulius Banaitis – 23 tšk., Vytautas Kereišius – 17 tšk. (16 atk. kam.), Rokas Žalys – 14 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Artūras Jankevičius – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Aurimas Jurkšaitis – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

KMAIK: Imantas Šturma – 26 tšk. (5 perimt. kam.), Arnas Petrauskas – 15 tšk., Jonas Navackas – 13 tšk.

„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“ (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:06 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Laipsniai“ ir toliau stebina, šį kartą jų auka tapo „Hidraulinės Sistemos“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.) Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)M. Lukmino tritaškių lietus paskandino „KMAIK“ ekipą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)