Akademija vs Grizliai (62:80)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Grizliai“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Akademija“ bei žengė į ketvirtfinalį

2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 1342

Pirmadienį, kovo 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių lemiamos aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Akademijos“ ir svečių „Grizlių“ ekipų. Nuo pat pradžių dominavę svečių krepšininkai iniciatyvos nepaleido viso susitikimo metu, ko pasekoje pasiekė pergalę, atvėrusią kelią į ketvirtfinalį. 62:80 (12:23, 13:22, 21:17, 16:18).

Jau pačioje rungtynių pradžioje spurtavę „Grizliai“ įgijo dviženklę persvarą ir tik įpusėjus kėlinukui atsigavę aikštės šeimininkai sušvelnino deficitą iki penkių taškų. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę svečiai susigrąžino vienuolikos taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke ir toliau žymiai geriau žaidė „Grizlių“ krepšininkai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų tik augo ir iki ilgosios pertraukos pradžios siekė 20 taškų. 25:45.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau vis iš toli pasižymėdavę „Grizliai“ neleido varžovams pernelyg priartėti, Vis tik, trečią kėlinuką geriau užbaigusi „Akademija“ sugebėjo sušvelninti deficitą iki šešiolikos taškų. Nepaisant to, pačioje paskutinės rungtynių dalies pradžioje devynis taškus iš eilės surinkę svečiai įgijo 25-ių taškų persvarą ir pasiuntė priešininkus į nokdauną. Kiek vėliau „Akademija“ dar bandė kabintis, tačiau skirtumas buvo per didelis, ko pasekoje pergale džiaugėsi „Grizliai“. 62:80.

„Grizliai“ laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:1, ko pasekoje žengė į ketvirtfinalį ir jame surems ginklus su „United – R2P Sport“.

„Akademija“: Nerijus Aleknavičius – 21 tšk., Aurimas Juozapaitis – 16 tšk. (12 atk. kam.), Martynas Kriaučiūnas – 10 tšk.

„Grizliai“: Martynas Valaitis – 22 tšk. (7 rezult. perd.), Jonas Ročka – 19 tšk., Tadas Navickas – 15 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vaidotas Gadliauskas – 11 tšk.

„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)A.Lencevičiaus vedami „Grizliai“nukovė „Bangą“ bei žengia į B lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:21 val.)„Grizliai“ eliminavo United ‒ „R2P Sport“ ekipą iš tolimesnės kovos dėl B lygos titulo (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Negausiom pajėgom susirinkusi „Akademija“ susitvarkė su BC „Ambi“ & Alaina (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:16 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)Praktiškai visų rungtynių metu pirmavusi „Akademija“ iškovojo dar vieną pergalę (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)Ketvirtą kėlinuką užtikrintai sužaidę „Grizliai“ susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:40 val.)