R2P Sport ‒ S/M vs LSK „Technoera“ (85:68)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 23:49 val., peržiūros: 1431

Pirmadienį, lapkričio 21- ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, B grupės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „R2P Sport ‒ S/M“ ir svečių LSK „Techoera“ komandos. Rungtynes svečiai pradėjo 5 iš eilės pelnytais M. Kazakevičiaus taškais, tačiau per kelias minutes „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai pelnė 7 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 7:5. Įpusėjus kėlinukui M.Kazakevičius išlygino rezultatą, o jau kitoje atakoje dvitaškį pridėjo A.Beisys ir LSK „Techoera“ komanda išsiveržė į priekį, bet neilgam. Šeimininkai geriau sužaidė kėlinuko pabaigą ir po pirmojo kėlinuko turėjo 5 taškų persvarą – 18:13.

Antrojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė svečiams, kurie per dvi su puse minutės laimėjo atkarpą 2:9 ir vėl išsiveržė į priekį. Šeimininkai atsigavo po šalto dušo dozės kėlinuko pradžioje ir vėl pradėjo žaisti savo žaidimą. Sužaidus pusę kėlinio jie vėl susigrąžino pirmaujančiųjų vaidmenį – 26:22. Penkiese į rungtynės susirinkę LSK „Techoeros“ krepšininkai pradėjo išsikvėpti – puolime jiems buvo sunku rinkti taškus, o gynyboje taip pat kilo sunkumų gaudant judrius varžovų gynėjus. Iki kėlinio pabaigos likus mažiau nei minutę, pirmą kartą šiose rungtynėse šeimininkai turėjo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat ilgosios pertraukos – 42:30.

Po pertraukos „R2P Sport ‒ S/M“ komandos gynėjas J.Pocius pademonstravo savo rankos taiklumą pataikęs 3 tolimus metimus iš eilės. Po gynėjo šou komandas skyrė jau soli šeimininkų persvara – 51:32. Didžiąja kėlinio laiko dalį skirtumas tarp komandų laikė apie 20 taškų, bet kėlinio pabaigoje svečiai eplnė 7 taškus be atsako ir prisivijo varžovus – 60:43.

Ketvirtąjį kėlinuką svečiai pradėjo spurtu 2:8 ir suažino atsilikimą iki 10 taškų (62:52) ir privertė šeimininkus paprašyti minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės į aikštelę sugrįžę „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai ir toliau kontroliavo žaidimą ir įpusėjus ketvirčiui turėjo saugią 15 taškų persvarą – 72:57. Per likusį laiką LSK „Techoeros“ krepšininkams nepavyko atkurti intrigos šiose rungtynėse ir jie turėjo privažinti varžovų pergalę rezultatu – 85:68. Tai buvo ketvirtoji „R2P Sport ‒ S/M“ komandos pergalė iš eilės šiose pirmenbėse.

Po rungtynių pakalbintas LSK „Technoera“ komandos puolėjas T.Banys nuogastavo, kad komanda į šias rungtynes susirinko tik penkiese ir nepavyko sustabdyti vieno iš varžovų gynėjų: „Viena iš pagrindinių pralaimėjimo priežaščių – nepavyko sustabdyti pagrindinio priešininkų komandos žaidėjo. Nors rezultatyviais perdavimais ir atšokusiais kamuoliais nenusileidome priešininkų komandai, tačiau dėl prastos ginybos turėjome nusileisti varžovams ir kaip matyti galutiniame protokele gan nemažu taškų skirtumu.“

R2P Sport ‒ S/M: Justinas Pocius – 23 tšk. (11 rezult. perd., 9 perimt. kam.), Mindaugas Mackevičius – 17 tšk., Laurynas Andrijauskas – 14 tšk., Jonas Šiaudikis – 12 tšk.

LSK „Technoera“: Arminas Beisys – 26 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.), Marius Kazakevičius – 19 tšk., Žilvinas Radzevičius – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:02 val.)Grupės lyderių kovoje ‒ pirmoji „R2P Sport ‒ S/M“ nesėkmė (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)P. Mykolaitis, L. Sutkus, M. Stankevičius surinko po dvigubą dublį, o BC „Gazuotas pienas“ įveikė „R2P Sport – S/M“ šešetuką (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:22 val.)Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)