Kauno Rami vs Dentist Team (78:75)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“

2016 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 23:19 val., peržiūros: 1598

Gruodžio 11 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir „Dentist Team“ ekipos. Nors visas rungtynes „Dentist Team“ pirmavo, tačiau paskutiniame kėlinuke varžovus per visą aikštę pradėję spausti šeimininkai, persvėrė rezultatą į savo pusę ir turimo pranašumo jau nebepaleido. Jie laimėjo rungtynes rezultatu (78 – 75).

Pirmasis rungtynių kėlinukas prasidėjo gana aktyviai. Abi ekipos žaidė gan greitą krepšinį, tačiau kamuolys į krepšį krito lėtai. Šis kėlinukas pasibaigė nerezultatyviai. Svečiai šį kėlinuką laimėjo minimalia persvara ( 13 – 14).

Antrasis rungtynių kėlinukas kur kas geriau klostėsi svečiams. Jau nuo pirmų kėlinuko minučių jie ėmėsi iniciatyvos ir akimirksniu padidino turėtą persvarą. O kėlinukui žengiant į antrą pusę, jau turėjo 14’os taškų pranašumą. (17-31). Visgi per likusią kėlinuko dalį, šeimininkams kiek pavyko sušvelninti deficitą ir ilgosios pertraukos metu jie atsilikinėjo 12 taškų (27 – 39).

Po ilgosios pertraukos žaidimas pasidarė dar aktyvesnis. Greitas bei rezultatyvus krepšinis dominavo aikštelėje. Per šį kėlinuką komandos sumetė net 51 tašką. Kėlinuką laimėję šeimininkai dar labiau sušvelnino turėtą deficitą iki 9 taškų (54 – 63).

Paskutinis rungtynių kėlinukas viską apvertė aukštyn kojom. Šeimininkai, visas rungtynes atsilikinėję, pradėjo spausti varžovus per visą aikštę ir pradėjo kėlinuką pelnydami 14 taškų be atsako, ko pasekoje jie išsiveržė į priekį (68-63). Likusią rungtynių dalį, „Kauno Rami“ turėto pranašumo jau nebepaleido. Tvarkingai išlaikę persvarą savo rankose, jie laimėjo rungtynes rezultatu (78 – 75).

Kauno Rami: Emilis Mackevičius – 17 tšk., Saulius Matusevičius – 14 tšk., Gytis Vyšniauskas – 12 tšk.

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Antanas Žvirblis – 13 tšk., Darius Jegorovas – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Robertas Zaveckas – 10 tšk.

Po rungtynių „Kauno Rami“ treneris I.Petraitis teigė:
„Na, paskutiniame kėlinyje pradėjome spausti varžovus, kas manau ir pakeitė visą rungtynių eigą. Šiaip varžybos tikrai sunkios, kol kas visos varžybos kurias turėjome buvo sunkios, bet stengiamės ir po truputį tobulėjame“

Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)Pirmoje rungtynių pusėje įgytą pranašumą iššvaistę „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)Galingai sužaistas antrasis kėlinys „Kauno Rami“ komandai garantavo pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:43 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Pirmame kėlinuke atitrūkusi „Kauno Rami“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:46 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)„Hermis“ tik paskutiniame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Dentist Team“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)Įspūdingo penkių minučių spurto dėka „Kauno Rami“ užtikrintai susitvarkė su „Dentist Team“ ekipa (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:14 val.)