LSK „Technoera“ vs Legionas (83:70)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“

2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 21:52 val., peržiūros: 1579

Sausio 18 dieną, 20:00 val., Batėgalos sporto centre, susitiko „B“ lygos komandos LSK „Technoera“ (šeimininkai) ir „Legionas“ (svečiai). Šiose rungtynėse abi komandos įrodė, jog yra vertos viena kitos ir atkakli, bei permaininga kova vyko praktiškai viso susitikimo metu. Nors rungtynių pradžioje geriau atrodė svečiai, kurie nutolo per 10 taškų atstumą, tačiau LSK „Technoera“ kantriai artėjo, o puikiai žaidusių T. Banio ir A. Beisio vedami, rungtynių pabaigoje, patys pabėgo tolyn ir užtvirtino savo pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:70.

Rungtynių pradžioje iš karto į priekį nutolo „Legionas“ jų atakos buvo gana paprastos ir puikiai kamuolius skirstęs R.Švagždys vis surasdavo laisvą komandos draugą. Skirumas kėlinukui įpusėjus išaugo svečių naudai, kurie nutolo per 10 taškų atstumą. LSK „Technoera“ laiku paprašė pertraukėlės, po kurios komandos žaidimas, o ypatingai gynyba, gerokai pasitaisė. Skirtumas tarp ekipų pradėjo mažėti ir intriga sugrįžo. Abi komandos demonstravo tikrai neblogo lygio žaidimą, atakos buvo greitos, žaidime pasitaikė pakankamai mažai klaidų ar nesusikalbėjimo tarpusavyje. Pirmoji rungtynių dalis buvo tikrai atkakli ir įdomi, nes prasidedant ilgajai pertraukai komandas jau teskyrė vos vienas taškelis. „Legionas“ vis dar buvo priekyje 36:37.

Antroje rungtynių dalyje lygus ir kietas žaidimas tęsėsi. Abi komandos kurį laiką dar žaidė taškas į tašką, bet po truputį ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas. Prie sėkmingo LSK „Technoeros“ žaidimo labiausiai prisidėjo net 16 rezultatyvių perdavimų atlikęs T.Banys, tačiau be metimus puikiai realizavusio A. Beisio, vargu, ar komanda būtų sugebėjusi spurtuoti. O šeimininkų spurtas įvyko tada, kai to labiausiai ir reikėjo – ketvirtojo kėlinuko pabaigoje. Dabar jau LSK „Technoera“ sugebėjo pasiekti dviženklį pranašumą, kurį sėkmingai išlaikė savo rankose, kol galiausiai svečiai nuleido rankas. Puikiai finišavę pergalę pasiekė LSK „Technoera“ krepšininkai. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:70.

Aloyzas Čekavičius (LSK „Technoera“):

„iš pradžių komanda buvo apsnūdusi, reikėjo laiko kol apšilome, bet paskui jau tiesiog žaidėme savo įprastą žaidimą ir laimėjome“

LSK „Technoera“: Arminas Beisys – 32 tšk. (10 atk. kam.), Tautvydas Banys – 14 tšk. (16 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Marius Kazakevičius – 12 tšk. (10 atk. kam.), Egidijus Vaitekauskas – 11 tšk.

Legionas: Jonas Snudaitis – 27 tšk., Šarūnas Krilavičius – 9 tšk. (12 atk. kam.), Ramūnas Švagždys – 8 tšk. (9 rezult. perd., 10 išpr. praž.)

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Legionas“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)Po tikros krepšinio dramos pergalę pasiekė ir į finalą žengė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)