LSK „Technoera“ vs KK „Garliava“ (64:68)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“

2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 23:19 val., peržiūros: 1886

Trečiadienį, lapkričio 2 dieną, Batėgalos daugiafunkciniame sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, tarp vietos LSK „Technoeros“ ir svečių KK „Garliavos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų vyko atkakli kova ir tik rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidę garliaviečiai šiek tiek atitrūko bei pasiekė pergalę rezultatu 64:68 (10:12, 22:21, 13:17, 19:18).

Susitikimą kiek geriau pradėję svečiai ilgai pirmaujančiųjų role nesidžiaugė, nes čia pat spurtavę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Kiek vėliau iš toli pasižymėjęs M.Satkevičius išvedė KK „Garliavą“ į priekį, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko svečiai turėjo dviejų taškų atotrūkį (10:12). Antrojo ketvirčio pradžioje LSK „Technoera“ iškart perėmė iniciatyvą. Kiek vėliau du iš eilės tritaškius pataikę šeimininkų snaiperiai dar labiau atitolino LSK „Technoerą“ nuo varžovų. Pastarieji nesiruošė nusileisti ir čia pat sužaidė kelias sėkmingas atkarpas bei sumažino deficitą iki minimumo. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios greito puolimo dėka KK „Garliava“ sugebėjo susigrąžinti nežymų pranašumą. 32:33.

Po ilgosios pertraukos abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių rezultatas tapo lygus. Įpusėjus trečiam kėlinukui LSK „Technoeros“ puolimas ėmė strigti, kuo puikiai pasinaudoję KK „Garliavos“ krepšininkai surengė spurtą 2:10 ir įgijo aštuonių taškų persvarą. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai atsilikimą sušvelnino iki penkių taškų (45:50). Lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiai įgijo dviženklį atotrūkį, tačiau kovingumą pademonstarvusi LSK „Technoera“ prisivijo varžovus iki dviejų taškų. Vis tik, likusias minutes žymiai užtikrinčiau sužaidę svečiai, sugebėjo atsilaikyti bei pasiekti pergalę rezultatu 64:68.

Po pergalės nugalėtojų treneris Andrius Macijauskas kalbėjo: „Aš nelabai žinau šios lygos, manęs komanda tik pernai paprašė, jog padėčiau, nupasakojo, jog LSK „Technoera“ yra labai stipri komanda, tam ir buvau nusiteikęs. Pasidarėme treniruotę ir šių rungtynių tikslas buvo šlifuoti tą, ką darėme treniruotėse, tai yra išsimetimai, judėjimas. Tiesiog nesukome galvos apie rezultatą ir tiesiog žaidėme.Turbūt tas ir lėmė visą atsipalaidavimą, pataikėme vieną kitą tritaškį, pradėjome žaisti atsipalaidavę ir žiūrime, kad į galą rezultatas mūsų pusėje, kad jau galime kabintis. Tikrai labai dėl to džiaugiuosi, labai nustebino „šaikelė“.

LSK „Technoera“: Egidijus Vaitekauskas – 15 tšk., Ričardas Belopetravičius – 15 tšk., Žilvinas Radzevičius – 10 tšk.

KK „Garliava“: Saulius Pakalniškis – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Satkevičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Bereiša – 11 tšk., Gytis Jankauskas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 15:25 val.)