Brentex Trailer & Partner vs Telia (70:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių

2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 02:30 val., peržiūros: 1077

Trečiadienį, lapkričio 14 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Brentex Trailer & Partner“ (1/1) bei svečių, šį sezoną dar pergalės skonio nepatyrusių „Telia“ (0/4) krepšininkų.

Rungtynes „Telia“ pradėjo trimis tritaškiais, po kurių pirmavo 9:7. Visgi, kėlinuko antroje pusėje sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie po Š.Mickus tritaškio buvo priekyje 16:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Telia“ išsiveržė į priekį ir po A. Pocevičiaus metimo pirmavo 18:22. Bet tada po tritaškį įsegė šeimininkų krepšininkai Š.Mickus ir I.Konovalenko, taip pradėdami „Brentex Trailer & Partner“ ekipos spurtą, po kurio šeimininkai atitrūko 36:27.

Trečiame kėlinuke prapliupo „Telia“ tritaškių lietus – po šešių tolimų metimų svečiai jau buvo priekyje – 45:48. Po trijų ketvirčių rungtynėse buvo lygybė – 50:50.

Visgi, ketvirtajame kėlinuke sėkmingiau sužaidė „Brentex Trailer & Partner“, svečiams nepakrito tritaškiai ir šeimininkai iškovojo antrąją pergalę bei paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių. Galutinis susitikimo rezultatas 70:60 (16:11, 20:16, 14:23, 20:10).

Š.Mickus („Brentex Trailer & Partner“):

„Chaosas. Išsibalansavę. Nors ir pergalė, bet labai negraži. Ant perimto kamuolio ribos atlikinėjame perdavimus, negalima taip daryti. Taip pat ir nesusirenka žaidėjai, negalime išlaikyti tempo ir intensyvumo.“

„Brentex Trailer & Partner“ nusileido „Omegos“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nesunkiai įveikė „Celsis“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepasipriešino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (57:88) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ susitvarkė su „Acme grupė“ (54:39) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)