Kelių priežiūra vs Telia (72:95)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 14 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę

2019 sausio 14 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 819
Sausio 14 dieną, Lietuvos sporto universiteto salėje vyko įmonių ir organizacijų lygos rungtynės. Kiek netikėtai rezultatu 95:72 (21:16 23:10 27:23 24:23) „Telia“ įveikė aukščiau turnyrinėje lentelėje stovinčius „Kelių priežiūra“.

Pirmajame kėlinyje „Telia“ komanda užklupo priešininkus nepasiruošusius – 5 tritaškiai per kėlinį pasiuntė „Kelių priežiūra“ komandą į ankstyvą „nokdauną“ . Antrajame „Telia“ komanda pasinaudojo skylėta priešininkų gynyba baudos aukštelėje ir atotrūkį padidino net iki 18 taškų.

Po ilgosios pertraukos viena rezultatyvi ataka keitė kitą ir rezultatas švieslentėje nesikeitė. „Telia“ užtikrintai pirmavo, o rungtynes vainikavo laiminčių komandos puolėjo Sauliaus Banaičio 10 įmestų tritaškių.

VĮ „Kelių priežiūra“ paliko „Alainą“ be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:05 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Festo“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:09 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Acme grupė“ nugalėję „Telia“ iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:45 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)