Telia vs Alaina (92:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alaina“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą

2018 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 22:04 val., peržiūros: 732

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Telia“ (1/7) ir svečių teisėmis atvykę „Alaina“ ( 0/7).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „Telia“ pademonstravo uraganinį puolimą, kur varžovai leido per pirmą kėlinuką pelnyti net 32 taškus ir komandas skyrė 21 taškas ( 32:11). „Alaina“ pavyko susitvarkyti su puolimu, tačiau to buvo maža. „Telia“ toliau demonstravo stabilų žaidimą ir išlaikė susikrautą pranašumą – 53:26.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nepakito. Vis dėlto, „Alaina“ pasianudojo varžovų atsipalaidavimu, kur greitų atakų dėka pavyko apmažinti skirtumą. Per likusį laiką „Telia“ greitai atstatė viską į vietas ( 75:47). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Šeimininkai neatleido vadelių ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 92:71 (32:11, 21:15, 22:21, 17:24)

„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Acme grupė“ nugalėję „Telia“ iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 02:30 val.)„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)Eilinis „Alainos“ pralaimėjimas (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)