Dakra - Košmaras vs Telia (73:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 20:05 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą

2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 21:17 val., peržiūros: 618

Ketvirtadienį VDU „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Dakra – Košmaras“ ir svečių teisėmis atvykę „Telia“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji spurtą surengė „Telia“ ekipa, kuri įgijo nežymų pranašumą ir „Dakra – Košmaras“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 13:19). Šeimininkams pertraukėlė pasiteisino ir per likusį kėlinuką išlygino rezultatą ( 23:23). Antrame ketvirtyje „Dakra – Košmaras“ toliau nestabdė apsukų ir diktavo savo žaidimo sąlygas. „Telia“ niekaip nepavyko susitvarkyti su gynyba, tačiau ketvirčio pabaigoje S.Banaitis smeigė aukso vertės tritaškių metimų ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo lygus – 38:38.

Po ilgosios pertraukos „Telia“ pradėjo sausa atkarpa 11:0, tačiau šeimininkai atsakė taip pat spurtu ir komandas skyrė tik penki taškai. Vis dėlto, svečiai užtikrinčiau atrodė puolime, kur prieš lemiamą kėlinuką susikrovė 8 taškų pranašumą ( 53:61). Ketvirtame kėlinyje „Dakra – Košmaras“ kilo į lemiamą šturmą, tačiau „Telia“ puikiai atsilaikė prieš varžovus ir šventė pergalę po sunkios kovos, rezultatu – 73:80 (23:23, 15:15, 15:23, 20:19)

„Alaina“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išlygino serijos su „Remza & Langvila“ rezultatą (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Dakra- Košmaras“ vargo su „Bitdefender (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)