Acme grupė vs Telia (60:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale

2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 15:24 val., peržiūros: 769

Kovo 10 d., sekmadienį, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės pirmosios 1/8 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Acme grupė“ ir svečiai – „Telia“.

Rungtynės prasidėjo permainingai – po dviejų tikslių tolimų metimų „Telia“ išsiveržė į priekį 10:4, tačiau tada „Acme grupė“ spurtavo 0:8 ir persvėrė rungtynių rezultatą 10:12. Visgi, ėmus klysti šeimininkų krepšininkams, „Telia“ nutolo ir laimėjo pirmą kėlinį 16:22.

Antrajame kėlinuke svečiai labai greitai įgijo dviženklį pranašumą 20:31. Tačiau kėlinuko pabaigoje „Acme grupė“ pasinaudojusi sustojusiu svečių puolimu šiek tiek priartėjo. Antrasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 30:37.

Trečiajame kėlinyje ir toliau labai dažnai klydę šeimininkai leido „Telia“ ekipai vėl įgyti dviženklę persvarą ir po trijų kėlinių jau pirmauti 43:60.

Ketvirtame kėlinyje abi komandos jau žaidė daugiau mažiau atsipalaidavusios, o varžovų klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale. Galutinis susitikimo rezultatas 60:80 (16:22, 14:15, 13:23, 17:20).

„Acme grupė“ nugalėję „Telia“ iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 02:30 val.)„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)Antrą kartą „Acme grupė“ komandą nugalėjusi „Vilmista“ žengė į Mažosios taurės finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)