Dakra - Košmaras vs Remza & Langvila (82:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą

2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 21:30 val., peržiūros: 707

Ketvirtadienį VDU „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Dakra – Košmaras“ ( 2/5) ir „Remza & Langvila“ (3/5).

Rungtynės prasidėjo svečių taškai ir „Dakra - Košmaras“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Minutės pertraukėlė atnešė naudos šeimininkams, kur susikrovė 8 taškų pranašumą. Vis dėlto, „Remza & Langvila“ susitvarkė su gynyba ir komandas skyrė 4 taškai ( 24:20). Antrame ketvirtyje šeimininkai subyrėjo puolime, o tuo pasinaudojo svečiai, kur persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką „Remza & Langvila“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir sugebėjo susikrauti 6 taškų pranašumą – 34:40.

Po ilgosios pertraukos „Remza & Langvila“ subyrėjo tiek puolime, tiek gynyboje, o „Dakra – Košmaras“ tolo nuo varžovų. Po minutės pertraukėlės šeimininkai demonstravo stabilų žaidimą, o svečiai strigo ir komandas skyrė 13 taškų ( 62:49). Ketvirtame kėlinyje Dakra – Košmaras“ atlaikė varžovų šturmą, o svečiai daugiau skyrė dėmesio kalbom nei žaidimui ir šeimininkai iškovojo pergalę, rezultatu – 82:68 (24:20, 10:20, 28:9, 20:19)

„Dakra ‒ Košmaras“ išlygino serijos su „Remza & Langvila“ rezultatą (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:39 val.)„Dakra- Košmaras“ vargo su „Bitdefender (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)