Alaina vs Dakra - Košmaras (74:101)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą

2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 23:42 val., peržiūros: 617

Pirmadienio vakarą A. Smetonos gimnazijoje vyko Įmonių lygos I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Alaina“ su svečiais „Dakra – Košmaras“. Nors komandos pradėjo rungtynes apylygiai, svečiai neužtruko įrodyti savo pranašumą.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo taikliais abiejų komandų tolimais šūviais. Beveik įpusėjus kėliniui šeimininkai sužaidė atkarpą 8:0 ir taip šiek tiek pabėgo nuo varžovų (15:8). Bet oponentai neleido ilgai pasidžiaugti turima persvara ir likus lygiai minutei iki kėlinio pabaigos, po taiklaus R. Petrausko tolimo šūvio, išsiveržė į priekį. Kėlinys baigėsi rezultatui esant lygiam – 24:24.

Antrajame kėlinyje „Dakra – Košmaras“ perimė iniciatyvą į savo rankas. Sužaidus penkias minutes, komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas (31:41). Kėlinio pabaigoje D.Labašauskas įšovė du tritaškius ir padėjo savo komandai ilgąją pertrauką pasitikti esant jau gan solidžiam taškų skirtumui – 40:58.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo kiek išsilyginusiu žaidimu. Svečiai rengė sėkmingas pozicines atakas, o šeimininkai vienu kitu taikliu metimu neleido varžovams pernelyg nutolti. Paskutinįjį ketvirtį komandos pasitiko esant 15 taškų skirtumui – 63:78.

Ketvirtasis kėlinys, kaip ir tikėtąsi, intrigos nebeatnešė. Nors kėlinio eigoje „Dakra – Košmaras“ nebedidino pranašumo, „Alainai“ pakeisti rungtynių baigties nepavyko. Svečiai kėlinį užbaigė atkarpa 10:0 ir įsirašė sau dar vieną pergalę rezultatu 74:101.

„Dakra – Košmaras“ trenerio V. Labašausko komentaras po pergalės:
„Žaidėm su jais jau antras rungtynes iš eilės, tai daugmaž žinojom visas jų silpnas vietas, tam ruošėmės. Pirmas rungtynes dar buvom ne visi susirinkę, tai buvo truputėlį kitos problemos, o šiandien kaip ir viskas vyko pagal planą ir laimėjom rungtynes.“

„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Dakra- Košmaras“ vargo su „Bitdefender (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Dramatiškoje pabaigoje „Dakra ‒ Košmaras“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ ir žengė į pusfinalį (67:66) (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Omega“ neturėjo daug vargo su „Alaina“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:33 val.)