Kelių priežiūra vs Dakra - Košmaras (70:85)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 21:55 val., peržiūros: 700

Vasario 18 d., pirmadienį, LSU sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kelių priežiūra“ (5/10) ir svečiai – „Dakra – Košmaras“ (8/6).

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai ir atkakliai, šeimininkų ekipai taškus metė pagrinde A.Kilas ir T.Christauskas, svečiams daug taškų sumetė R.Šimaitis, o po pirmojo kėlinio rungtynėse buvo lygybė – 22:22.

Antrajame kėlinyje „Dakros – Košmaras“ ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas ir labai greitai atitrūko, o antrąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 35:41.

Trečiame kėlinyje L.Stankevičius iškart įleido du tritaškius ir svečiai nutolo 35:49. Ir toliau sėkmingai puolime žaidę „Dakros – Košmaras“ krepšininkai po trijų kėlinių jau buvo priekyje 49:70.

Ketvirtame kėlinyje svečiams tereikėjo išsaugoti turėtą pranašumą, ką jie ir sėkmingai padarė. Galutinis susitikimo rezultatas 70:85 (22:22, 13:19, 14:29, 21:15).

„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Dakra- Košmaras“ vargo su „Bitdefender (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Telia“ ketvirtajame kėlinyje susidorojo su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)