Kelių priežiūra vs Remza & Langvila (84:79)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą

2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 21:18 val., peržiūros: 933

Pirmadienį LSU sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko VĮ „Kelių priežiūra“ ir svečių teisėmis atvykę „Remza & Langvila“.

Rungtyness užtikrinčiau pradėjo „Remza & Langvila“, tačiau per likusį laiką šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimalaus ( 19:20). Antrame ketvirtyje svečiai surengė spurtą ir VĮ „Kelių priežiūra“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 25:33). Po pertraukėlės šeimininkai toliau niekaip neišlipo iš duobės, o D.Christauskui neatlaikė nervai ir buvo išvarytas iš aikštelės. Vis dėlto, VĮ „Kelių priežiūra“ surengė keletą greitų atakų,o skirtumas ištirpo iki 7 taškų –33:40.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai smeigia penktą tritaškį metimą ir VĮ „Kelių priežiūra“ susikrovė dviženklį pranašumą. Ketvirčio pabaigoje „Remza & Langvila“ draskė varžovų gynybą ir rezultatas tapo lygus ( 59:59). Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau VĮ „Kelių priežiūra“ užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą ir laimėjo nervų karą, rezultatu – 84:79 (19:20, 14:20, 26:19, 25:20)

„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:39 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ paliko „Alainą“ be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:06 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Remza & Langvila“ ekipos pergalę (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:48 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Dakra ‒ Košmaras“ pranašumą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „Festo“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:09 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:05 val.)