Dakra - Košmaras vs BC „Bitdefender“ (67:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 24 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Dakra- Košmaras“ vargo su „Bitdefender

2019 sausio 24 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 613

Sausio 24 dieną, VDU progimnazijos salėje vyko Įmonių lygos rungtynės tarp lyderiaujančių „Dakra – Košmaras“ ir BC „Bitdefender“. Tik po labai atkaklios kovos 67:58 (18:12 15:19 17:20 17:7) „Dakra – košmaras“ įveikė puikiai žaidusius varžovus.

Pirmoje rungtynių pusėje puikiai žaidusi „bitdefender“ neleido varžovams atitolti ir intriga nusikėlė į antrąją rungtynių pusę.

Trečiajame kėlinyje intriga dar labiau padidėjo, kai „bitdefender“ įsiveržė į priekį 51:50.

Visgi ketvirtajame kėlinyje nuovargis padarė savo : „Bitdefender“ komandinis puolimas nebeveikė, pražangos ir varžovų taiklūs baudų metimai nulėmė „Dakra – košmaras“ pergalę.

„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 20:55 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išlygino serijos su „Remza & Langvila“ rezultatą (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo pabaigė BC „Bitdefender“ sezoną (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:14 val.)