Dakra - Košmaras vs Remza & Langvila (86:54)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Dakra ‒ Košmaras“ išlygino serijos su „Remza & Langvila“ rezultatą

2019 kovo 21 d., Ketvirtadienis, 21:31 val., peržiūros: 573

Kovo 21 d., ketvirtadienį, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės antrosios 1/8 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Dakra – Košmaras“ ir svečiai – „Remza & Langvila“. Serijoje iki dviejų pergalių 0:1 priekyje buvo „Remza & Langvila“.

Rungtynės prasidėjo aktyviu bei rezultatyviu abiejų komandų žaidimu, kuris visą kėlinuką klostėsi taškas į tašką ir tik keturi tolimi tikslūs „Dakros – Košmaro“ tritaškiai leido jiems po pirmo kėlinio pirmauti 25:17.

Antrame kėlinyje šeimininkai iškart rovė į priekį ir sužaidus šešias minutes kėlinyje jau pirmavo 41:20. Turimą persvarą „Dakra ‒ Košmaras“ išlaikė iki kėlinio pabaigos, po kurios pirmavo 45:25.

Trečiasis kėlinukas vyko apylygiai, o sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo 53:33. Antroje kėlinuko pusėje šeimininkai turėjo persvarą, kurią pavertė jau dvidešimt penkų taškų pranašumu 61:36.

Ketvirto kėlinio pradžioje greitu žaidimu „Remza & Langvila“ šiek tiek aptirpdė varžovų persvarą iki 66:44. Antroje kėlinio pusėje keturiais tolimais metimais „Dakra ‒ Košmaras“ įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 86:54 (25:17, 20:8, 16:11, 25:18).

„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Dakra- Košmaras“ vargo su „Bitdefender (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)