Dakra - Košmaras vs Remza & Langvila (70:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“

2019 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 21:33 val., peržiūros: 700

Kovo 28 d., ketvirtadienį, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės lemiamos 1/8 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Dakra – Košmaras“ ir svečiai – „Remza & Langvila“.

Rungtynių pirmajame kėlinuke „Dakra – Košmaras“ keturių tritaškių metimų dėka pasibaigus kėliniui buvo priekyje 22:19.

Antrajame kėlinyje vyko apylygus žaidimas ir tik jo pabaigoje keliomis greitomis atakomis šeimininkai atitolo 39:31. Visgi, kėlinio pabaigoje „Remza & Langvila“ po Ž. Zakraso tolimo metimo paskutinėmis kėlinio sekundėmis priartėjo iki 39:36.

Trečiajame kėlinyje L.Stankevičius dviem tolimais metimais leido „Dakra – Košmarui“ įgyti dviženklią persvarą, kurią šeimininkai išlaikė iki kėlinio pabaigos ir pirmavo 58:48.

Lemiamame ketvirtyje ekipos labai sunkiai rinko taškus, kas naudinga buvo šeimininkams – jie atlaikė varžovų šturmą ir po įnirtingos trijų susitikimų pareikalavusios kovos keliauja į ketvirtfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 70:59 (22:19, 17:17, 19:12, 12:11).

„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išlygino serijos su „Remza & Langvila“ rezultatą (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Dakra- Košmaras“ vargo su „Bitdefender (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)