Dakra - Košmaras vs Elektrėnų „Pastolinis“ (76:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 04 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“

2019 balandžio 04 d., Ketvirtadienis, 21:47 val., peržiūros: 695

Ketvirtadienį, Balandžio 4 – ąją dieną, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos salėje įvyko Įmonių lygos atkrintamosios rungtynės tarp kuriose aikštės šeimininkai „Darka-Košmaras“ priemė svečius Elektrėnų „Pastolinis“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo šeimininkų spurtu, kurie greitai pelnė 5 taškus, tuo tarpu svečiams sunkiai sekėsi ir pirmuosius taškus pelnė tik per 5 – ąją minutę. Bet paskui svečiai susižaidė ir jau buvo priartėje prie varžovų, bet išlyginti rezultato jiems nepavyko ir pirmasis ketvertis baigėsi – 20:12.

Antrajame ketvirtyje „Darka-Košmaras toliau didino persvara, kur svečius privertė pasiimti minute, net ketverčio pradžioje. Po minutės pertraukėlės Elektrėnų „Pastolinis“ ir toliau nelabai sekėsi, o šeimininkai ir toliau rodė komandiška darba ir gera žaidima, kurie jau turėjo 10 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketverčio pabaigos – 43:31.

Trečiąjį ketvertį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Įpusėjus ketverčiui keitėsi ne daug kas, šeimininkai iš lėto didino pranašumą, o svečiai ir toliau strigo puolime – 57:42.

Daugiau noro rodę „Darka – Košmaras“ nesirįžo atiduoti pergalės ir sėkmingai užbaigė rungtynes – 76:57.

„Darka – Košmaras“ komandos treneris V. Labašauskas: Pergalę lėmė atidesnis žaidimas gynyboje ir neleidom jiems įsižaisti.

Dramatiškoje pabaigoje „Dakra ‒ Košmaras“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ ir žengė į pusfinalį (67:66) (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)Po sunkios kovos „Norvelina“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)