ASU & Co „AgroVIS“ vs Acme (41:81)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 05 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Acme“ pervažiavo negausiai susirinkusius „ASU & Co „AgroVIS“

2016 lapkričio 05 d., Šeštadienis, 15:12 val., peržiūros: 1133

Šeštadienį, lapkričio 5 dieną, Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „ASU & Co „AgroVIS“ bei svečių „Acme“. Jau nuo pat pirmų minučių aikštelėje kur kas pranašesni atrodė svečiai. Neblogai organizuotas puolimas ir geležinė gynyba leido jiems jau po pirmojo kėlinio įgyti dviženklį pranašumą, o rungtynių eigoje jį dar labiau didinti. Galiausiai, „Acme“ iškovojo labai lengvą pergalę.

Pirmąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmieji pelnė penkis taškus be atsako. Tuomet savo taškų sąskaitą atidarė ir šeimininkai. Vėliau, sužaidus pusę kėlinuko komandas skyrė jau septyni taškai, o per šį laikotarpį „ASU & Co „AgroVIS“ komanda tebuvo įmetusi vos keturis taškus. Likusią kėlinio dalį „Acme“ ir toliau pratęsė žaisdama kur kas geriau už savo varžovus ir per antrąją kėlinuko dalį praleido vos du taškus, kuomet patys pelnė dvyliką. Taigi, po pirmojo ketvirčio komandas skyrė jau dviženklis skirtumas – 6:23. Antrąjį kėlinuką komandos žaidė beveik identiškai. Kaip per pirmojo kėlinio pirmąją pusę, rezultatu 4:11 pirmavo „Acme“, taip ir šį kėlinį svečiai pradėjo tokia pačia atkarpa. Per antrąją kėlinio pusę vaizdas per daug nesikeitė. „ASU & Co „AgroVIS“ ekipai ir toliau sunkiai sekėsi pelnyti taškus, kai tuo tarpu „Acme“ ekipa su tokiomis problemomis nesusidūrė. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 17:49.

Trečiajame kėlinyje svečių ekipa kiek atsileido, o tuo pasinaudojo jų varžovai, kuriems šis kėlinys buvo rezultatyviausias. „ASU & Co „AgroVIS“ per šį kėlinį įmetė tik 14-ą taškų ir šįkart neleido svečių ekipai laimėti kėlinio dviženkliu skirtumu. Viso kėlinio metu komandos žaidė gan apylygiai, tačiau po trijų kėlinių „Acme“ ekipos pranašumas dar labiau padidėjo, o rezultatas sužaidus tris ketvirčius buvo 31:68. Ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas. „Acme“ ekipos pranašumas šiandien niekam nekėlė abejonių ir šias rungtynes jie laimėjo nepagarbiu, 40-ies taškų skirtumu. Galutinis rezultatas 41:81.

R. Vanagas („Acme“):
„Šiandien pataikėm. Nežinau kodėl, nemačiau protokolo, bet gerai pataikėm, gausiai susirinkom, praktiškai visas startinis penketukas, ko nebuvo pirmas dvejas varžybas. Vieno žmogaus iš starto nebuvo. Suolelio pranašumas, buvom jaunesni, didesni ir energijos daugiau turėjom. Viskas čia aišku, varžovų trumpas suolas buvo. Kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjom ir, manau, kad geras procentas pataikymo buvo“.

ASU & Co „AgroVIS“: Danas Laurinavičius – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Stanevičius – 11 tšk. (8 išpr. praž.), Modestas Skiedra – 5 tšk.

Acme: Viktoras Žukauskas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Gintas Brazaitis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Darius Arlauskas – 11 tšk., Aurimas Cibulskis – 10 tšk.

„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)Taškų lenktynėse Kauno švara palaužė visas rungtynes sėkmingai žaidusius ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 16:04 val.) Kauno švara po dramatiškos kovos nukovė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:08 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“ (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:33 val.)