Kesko Senukai vs KUN & KAMS (54:96)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 11 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

L. Lukošenkino vedina „KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo su savo priešininkais

2016 lapkričio 11 d., Penktadienis, 23:25 val., peržiūros: 1400

Penktadienį, lapkričio 11 dieną, KTU sporto salėje įvyko Įmonių lygos primenybių rungtynės tarp vietos „Kesko Senukai“ bei svečių „KUN & KAMS“. Nors rungtynės prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu, tačiau tuomet pradėjo ryškėti svečių ekipos pranašumas. Ypač tai pasijautė antrajame kėlinyje, kurį „KUN & KAMS“ ekipa laimėjo 16-os taškų skirtumu, o vėliau tą pranašumą didino, kol šis tapo nepagarbus bei pasiekė trečiąją pergalę sezone.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviu ir gražiu komandų žaidimu. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Kėliniui įpusėjus, svečių ekipa surengė 14:3 spurtą bei taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Visgi, tuomet sėkmingesnę atkarpą sužaidė „Kesko Senukai“ ekipa ir braukė savo atsilikimą iki penkių taškų. Tačiau kėlinį dvitaškiu ir taikliu baudos metimu užbaigė L.Lukošenkinas, kuris vien per šį kėlinį pelnė 11-ą taškų ir padidino savo komandos pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:28. Antrojasis kėlinukas buvo itin sunkus šeimininkų ekipai. Jie ne tik, kad nesugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų, bet ir patys labai sunkiai puolė varžovų krepšį. Kėlinį „KUN & KAMS“ ekipa pradėjo 15:4 atkarpa ir taip įgijo jau solidų pranašumą. Ties tuo svečiai nesustojo ir prieš antrąją rungtynių pusę dar labiau padidino savo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:53.

Trečiasis kėlinys nebuvo itin rezultatyvus abejoms komandoms. „Kesko Senukai“ ir toliau sunkiai krapštė taškus, o šį jausmą šiek tiek pajautė ir „KUN & KAMS“ ekipa, kuriems šis kėlinys buvo pats nerezultatyviausias. Nors šiame kėlinyje jie ir nedominavo, tačiau ketvirtį jie laimėjo ir padidino savo pranašumą iki trisdešimties taškų. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 41:71. Galiausiai ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas. „KUN & KAMS“ ekipos stovykloje tvyravo gera nuotaika, o tai leido jiems žaisti atsipalaidavus ir toliau didinti savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 54:96.

T.Ananka („KUN & KAMS“):
„Tiesiog gera nuotaika ir geri varžovai“.

Kesko Senukai: Simanas Karalius – 17 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Ovidijus Ročius – 16 tšk., Andrius Zapalskis – 13 tšk.

KUN & KAMS: Liutauras Lukošenkinas – 37 tšk. (5 išpr. praž.), Aurelijus Urbonavičius – 21 tšk., Gintautas Mažeika – 13 tšk. (17 atk. kam.), Egidijus Zaremba – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo prieš savo varžovus (2016 lapkričio 01 d., antradienis, 00:12 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidę „KUN & KAMS“ nepaliko vilčių „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:12 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„KUN & KAMS“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 17:47 val.)Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„KUN & KAMS“ iššvaistė solidų pranašumą, bet pergalę savo rankose išlaikė (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:40 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)