Alaina & Limobus vs KUN & KAMS (63:95)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo prieš savo varžovus

2016 lapkričio 01 d., Antradienis, 00:12 val., peržiūros: 1360

Pirmadienį, spalio 31 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Alaina & Limobus“ bei svečių „KUN & KAMS“. Pirmasis rungtynių kėlinukas nežadėjo lengvo pasivaikščiojimo svečiams, kurie buvo laikomi aiškiais rungtynių favoritais, tačiau antrąjį bei trečiąjį kėlinius dviženkliu skirtumu laimėjusi „KUN & KAMS“ ekipa, sutriuškino savo varžovus.

Pirmąjį kėlinį uraganišku puolimu pradėjo „KUN & KAMS“ ekipa. Sužaidus keturias minutes, jie jau buvo įmetę 15 taškų ir turėjo įgiję jau dviženklį pranašumą. Visgi, tuomet jie krito į šiokią tokią duobę ir per daugiau kaip keturias minutes, nesugebėjo įmesti nė taško. Tuo kaip mat pasinaudojo „Alaina & Limobus“ ekipa ir sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Visgi, prieš kėlinio pabaigą svečių ekipa atsigavo ir padidino savo pranašumą iki septynių taškų, tačiau ketvirtį taikliu dvitaškiu užbaigė šeimininkai, tad rezultatas po pirmojo kėlinuko buvo 15:20. Antrąjį kėlinį dviemt taikliais tritaškiais pradėjo svečiai ir vėl susigrąžino dviženklią persvarą. Tuomet komandos pradėjo žaisti taškas į tašką ir skirtumas per daug nekito. Visgi, prieš pat kėlinuko pabaigą, „KUN & KAMS“ ekipa laimėjo atkarpą 10:2 bei dar labiau nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:47.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo laimėdami dar vieną atkarpą – šįkart 8:2 – ir jų pranašumas perkopė 20-ies taškų ribą. Tuomet aikštelės šeimininkai vėl stabilizavo žaidimą ir pradėjo apylygiai su savo varžovais. Didžiąją kėlinio dalį komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, tik prieš pat kėlinio pabaigą, „KUN & KAMS“ komanda dar labiau padidino savo pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 44:72. Galiausiai, ketvirtasis kėlinys beliko tik formulumas. Rungtynių nugalėtojas jau nekėlė dvejonių, o tą suprasdami svečiai, kiek atleido vadėles ir šį kėlinį laimėjo nežymiai. Galutinis rungtynių rezultatas 63:95.

T.Ananka („KUN & KAMS“):
„Geros nuotaikos. Pasižaidėm – smagu. Priešininkai matosi naujokai, pirmą kartą su jais žaidžiam. Nu ką, pažaidėm, viskas smagu, pagarba varžovams ir viskas tvarkoje“.

Alaina & Limobus: Julius Povilaitis – 17 tšk., Remigijus Snieškus – 13 tšk., Vytautas Čypas – 13 tšk., Tomas Andrijonas – 12 tšk. (15 atk. kam.)

KUN & KAMS: Karolis Abramavičius – 24 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Darius Kuzmickas – 18 tšk.

L. Lukošenkino vedina „KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo su savo priešininkais (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 23:25 val.)„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:29 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KUN & KAMS“ iššvaistė solidų pranašumą, bet pergalę savo rankose išlaikė (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:40 val.)„KUN & KAMS“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 17:47 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Enerstena“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)