KUN & KAMS vs Callcredit (85:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“

2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 22:46 val., peržiūros: 1509

Trečiadienį, kovo 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „KUN & KAMS“ ir svečių „Callcredit“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę aikštės šeimininkai valdė rungtynių eigą visą laiką, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 85:62 (27:13, 22:14, 13:20, 23:15).

Jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių atitrūkę aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą ir išlaikė ją iki pirmojo kėlinuko pabaigos. Antrojo ketvirčio pradžioje vaizdas aikštelėje išliko toks pats ir aiškiai dominavę „KUN & KAMS“ krepšininkai tik didino skirtumą tarp komandų. Ketvirčio pabaigoje nežymiai geriau pasirodę svečių ekipos žaidėjai dar sugebėjo šiek tiek sumažinti deficitą, kuris, po dviejų kėlinių siekė 22 taškus. 49:27.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę ir priešininkų atsipalaidavimu pasinaudoję „Callcredit“ krepšininkai spurtavo 0:13 ir sumažino deficitą iki dešimties taškų, tačiau pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai iki kėlinuko pabaigos vėl atitrūko. Paskutinėje rungtynių dalyje netikėtumų „KUN & KAMS“ išvengė, ko pasekoje nesunkiai susitvarkė su varžovų pasipriešinimu bei į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę. 85:62.

„KUN & KAMS“: Justinas Pavlavičius – 29 tšk. (20 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Darius Kuzmickas – 16 tšk., Aurelijus Urbonavičius – 13 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 12 tšk.

„Callcredit“: Vilius Šiupinys – 17 tšk., Darius Šiumeta – 16 tšk. (8 išpr. praž.), Vytautas Jurkevičius – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:02 val.)Inirtingoje dvikovoje sėkmę prisijaukino „Callcredit“ (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:07 val.)„KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo prieš savo varžovus (2016 lapkričio 01 d., antradienis, 00:12 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Artstone“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Callcredit“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)L. Lukošenkino vedina „KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo su savo priešininkais (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 23:25 val.)