KUN & KAMS vs Baubilas & Verslo pasaulis (118:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KUN & KAMS“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį

2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 17:47 val., peržiūros: 1270

Sekamdienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ lygos pirmenybių ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko „KUN & KAMS“ ir svečių teisėmis atvykę „Baubilas & Verslo pasaulis“.

Rungtynes uraganiniu puolimu pradėjo „KUN & KAMS“ (10:0), kur svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik penktąją žaidimo minutę pelnė taškus ( 16:3). Šeimininkai toliau žaidė kaip iš natų ir pranašumas išaugo iki 25 taškų ( 37:12). Antrame kėlinyje svečiams pavyko susitvarkyti su puolimu , tačiau niekaip nepavyko sustabdyti šeimininkų uraganinio puolimo ( 58:26). Per likusį laiką abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir skirtumas išliko 36 taškai – 64:28.

Po ilgosios pertraukos „Baubilas & Verslo pasaulis“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir pavyko apšvelninti skirtumą ( 74:42). Šeimininkai greitai susitvarkė su gynyba, kur atstatė turėtą pranašumą. Likus žaisti tris minutes abiejų komandų žaidimas aprimo ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 83:51). Ketvirtame kėlinyje E.Pavalkos pelnė komandai šimtąjį tašką ( 101:64). Šeimininkai visus taškus rinko tik tritaškiai metimais, kur per ketvirtą kėlinuką įmetė net 11 tritaškių metimu, Per likusį laiką „KUN & KAMS“ toliau didino pranašumą , kur užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį – 118:72 (37:12, 27:16, 19:23, 35:21)

KUN & KAMS: Liutauras Lukošenkinas – 35 tšk. (13 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tautvydas Žioba – 29 tšk. (6 rezult. perd.), Egidijus Pavalkis – 17 tšk., Justinas Pavlavičius – 13 tšk. (20 atk. kam.), Darius Kuzmickas – 10 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Donatas Pocevičius – 24 tšk., Ramūnas Švagždys – 18 tšk., Šarūnas Krilavičius – 14 tšk. (15 atk. kam.)

„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)„KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo prieš savo varžovus (2016 lapkričio 01 d., antradienis, 00:12 val.)„KUN & KAMS“ tiesiausiu keliu žengė į Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:19 val.)„KUN & KAMS“ pernelyg nepervargo kovoje su „Callcredit“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„KUN & KAMS“ iššvaistė solidų pranašumą, bet pergalę savo rankose išlaikė (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:40 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „KUN & KAMS“ įveikė „Ryterną“ bei pateko į finalą! (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)L. Lukošenkino vedina „KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo su savo priešininkais (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 23:25 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)