Laipsniai vs LazybuGuru.lt (75:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Laipsnių“ pergalę

2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 18:50 val., peržiūros: 706

Sausio 7 dieną, 14:30 val., A. Sabonio sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos „Laipsniai“ (šeimininkai) ir „LazybuGuru.lt“ (svečiai). Nors pirmoje rungtynių dalyje „LazybuGuru.lt“ atrodė visa galva geriau nei varžovai, tačiau dėl prasto savo žaidimo „Laipsniai“ galėjo kaltinti tik patys save. Po ilgosios pertraukos šeimininkai jau atrodė visiškai kitaip, nesunkiai išlygino, o vėliau ir persvėrė rezultatą. Nors paskutinėmis minutėmis „LazybuGuru.lt“ dar pakilo į lemiamą šturmą, tačiau pasivyti varžovų jiems taip ir nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:66 (11:17, 15:19, 25:16, 24:14).

Nors pirmuosius taškus rungtynėse pelnė „Laipsniai“ tačiau jau netrukus komanda papuolė į duobę, o tuo puikiai pasinaudoję „LazybuGuru.lt“ žaidėjai nutolo. Skirtumas augo, kol antrojo kėlinuko metu tapo dviženklis. „Laipsnių“ puolimas buvo visiškai sukaustytas, komanda skendo klaidose ir netaiklių metimų serijose. Vis tik nedidelius atsigavimo ženklus šeimininkai pademonstravo prieš prasidedant ilgajai pertraukai ir M. Patašiaus vedami kiek priartėjo. Tačiau labai kokybišką krepšinį demonstravę „LazybuGuru.lt“ žaidėjai vis dar turėjo saugų pranašumą 26:36.

Antroji susitikimo dalis buvo jau kur kas sėkmingesnė „Laipsnių“ ekipai, dabar komanda pagaliau pataikė tritaškius metimus, o skirtumas ėmė mažėti. Galiausiai intriga sugrįžo ir viskas prasidėjo iš naujo. Nors „Laipsniai“ ir turėjo nemažai pražangų, tačiau ir toliau žaidė labai kibiai ir tai davė apčiuopiamos naudos, „LazybuGuru.lt“ komandos lyderiai pavargo, o skirtumas dabar jau augo į priešingą pusę – „Laipsniai“ tolo. Galiausiai šeimininkai nutolo per 10 taškų atstumą, bet kiek per anksti atsipalaidavo ir tuo pasinaudoję varžovai spėjo visiškai priartėti. Tačiau laiko buvo likę tiesiog per mažai, tad „LazybuGuru.lt“ galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą 75:66.

Saulius Banaitis („Laipsniai“):

„pirmoje rungtynių dalyje mums labai nesisekė, nepataikėme savo metimų. Po ilgosios pertraukos pagaliau pataikėme, pradėjome kibiau žaisti gynyboje ir šiaip ne taip laimėjome“.

Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)Fantastiškai sužaista antroji rungtynių pusė „Neveronys ‒ LKK“ ekipai leido įveikti „Laipsnius“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:28 val.) LazybuGuru.lt rungtynių pabaigoje vis tik patiesė KK „Alfa būrys“kolektyvą. (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:18 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Birštono SC ‒ Olimpas“ (2017 gruodžio 16 d., šeštadienis, 16:13 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)Su maža sudėtimi žaidę „Hermis“ neturėjo jokių šansų prieš „Laipsniai“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 19:31 val.)Varžybų pabaigoje Laipsniai pranoko Nebajerį (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:11 val.)