LazybuGuru.lt vs KK „Alfa būrys“ (71:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

LazybuGuru.lt rungtynių pabaigoje vis tik patiesė KK „Alfa būrys“kolektyvą.

2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 00:18 val., peržiūros: 616

Vėlų antradienio vakarą C lygoje įvyko dar vienos rungtynės, kuriose LazybuGuru.lt priėmė KK „Alfa būrys“ komandą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Jie po A.Jakštonis dvitaškio pirmavo, tačiau neilgai. Svečiai kėlinukui persiritus į antrą pusę sugebėjo išlyginti, o po M.Lauraitis tritaškio ir persverti rezultatą savo naudai 10:13. Tiesa sekantys penki pastarojo krepšininko metimai skriejo pro šalį ir po pirmojo kėlinio pirmavo LazybuGuru.lt 18:15. Antrajame ketvirtyje šeimininkai jungė dar aukštesnę pavarą. Vedini savo lyderio S.Pakalniškis jie nuolat tolo, o svečiams vis sunkiau randant kelius link varžovų krepšio skirtumas išaugo net iki 42:26 po dvidešimties minučių kovos.

Vis tik KK „Alfa būrys“ nusprendė nebejuokauti ir suprasdami. kad vėliau jau gali būti per vėlu trečiajame ketvirtyje pradėjo mažinti atsilikimą. Būtent po jau minėto M.Lauraitis tritaškio skirtumas tirpo iki 50:46. Sekančiose atakose tolimais metimais apsikeitė E.Šipila, bei M.Lukonaitis, tačiau įsismarkavęs E.Šipila sėkmingais veiksmais puolime vėl kiek lengviau leido įkvėpti saviškiams ir po trijų kėlinių 57:50 priekyje LazybuGuru.lt. Nors iki ketvirtojo kėlinio vidurio skirtumas tarp komandų išliko panašus 68:60 nuo šio momento svečiai kilo į lemiamą šturmą. Tikra drama vyko rungtynių pabaigoje. Prieš tai sumetęs abi baudas likus 10-čiai sekundžių abi baudas prametė A.Žukauskas, bet likus 5 sekundes atkovotas puolime kamuolys ir skirtumas tirpo iki minimumo. Subauduotas V.Bereiša įmetė pirmąją baudą, o antrą prametė ir per likusį laiką desperatiškas KK „Alfa būrys“ žaidėjo metimas nepasiekė tikslo, tad dramatišką pergalę šventė LazybuGuru.lt kolektyvas.

Po rungtynių pakalbintas LazybuGuru.lt vienas lyderių S.Pakalniškis sakė: rungtynių pradžia buvo gera, vėliau truputį pradėjome strigti prieš jų zoninę gynybą, bet dabar žinosime, kur reikia dirbti ir taisyti klaidas. Varžovai buvo stiprūs, šaunuoliai, buvo įdomios varžybos.

„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:26 val.)„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Laipsnių“ pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:50 val.)Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“ (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:38 val.)