Neveronys ‒ LKK vs Laipsniai (103:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Fantastiškai sužaista antroji rungtynių pusė „Neveronys ‒ LKK“ ekipai leido įveikti „Laipsnius“

2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 20:28 val., peržiūros: 1050

Sekmadienį, kovo 25 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Neveronys – LKK“ bei svečių „Laipnsių“ krepšininkų.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, o įpusėjus pirmajam kėlinukui po G. Bartkaus metimo iš vidutinio nuotolio pirmavo 10:7. Tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė „Laipsniai“, kurie po keturių paeiliui M. Patašiaus taškų pirmavo 14:16.

Antrajame kėlinuke L. Stankevičiaus ir J. Draudvilos tolimi šūviai vėl leido „Neveronys ‒ LKK“ ekipai persverti rezultatą – 26:24. Bet į tai svečių snaiperis S.Banaitis atsakė keturiais tritaškiais. Visgi jie nepadėjo įsiveržti „Laipsniams“ į priekį, o pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant lygiam rezultatui 42:42.

Vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė prasidėjus trečiajam kėlinukui. „Neveronys ‒ LKK“ rengė vieną greitą ataką po kitos, sukrito ir mesti tritaškiai, o šį ketvirtį šeimininkai laimėjo rezultatu 34:4 ir pasibaigus trečiajam ketvirčiui rungtynėse jau viskas buvo aišku.

Ketvirtajame kėlinuke galima išskirti tris paeiliui D. Gudeliausko tolimus metimus, kurie leido „Neveronys ‒ LKK“ ekipai peržengti šimto taškų ribą. Galutinis šių rungtynių rezultatas 103:75 (14:16, 28:26, 34:4, 27:29).

D.Gudeliauskas („Neveronys ‒ LKK“):

„pirmąją pusę žaidėme tarsi užmigę, o antrąją – jau taip, kaip ir turime žaisti.“

„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)Itin rezultatyviai sužaidę „Neveronys ‒ LKK“ sutriuškino „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Krugės kariai“ nesutrukdė „Neveronys ‒ LKK“ pratęsti pergalių serijos (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:18 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)