Kauno TPMC ‒ 2 vs Laipsniai (66:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 18:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą

2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 19:48 val., peržiūros: 645

Antradienį, lapkričio 7 d. Kauno technikos profesinio mokymo mažojoje sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko B pogrupio lyderiai – „Kauno TPMC ‒ 2“ (2-0) ir „Laipsniai“ (2-0).

Jau rungtynių pradžioje „Laipsniai“ parodė, kad yra nusiteikę šiandien pasiimti pergalę. Kėlinuko viduryje po A. Jurkšaičio ir M. Patašiaus metimų svečiai įgijo dviženklį pranašumą – 2:13. Ir toliau „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos krepšininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, kuo pasinaudoję „Laipsniai“ dar toliau nutolo – 5:25.

Antrajame kėlinuke po dviejų iš eilės taiklių M. Patašiaus metimų svečių pranašumas buvo 7:33. Visgi, šeimininkų krepšininko E. Pociaus metimai šiek tiek apmažino deficitą – 17:35. Kėlinuko pabaigoje taip pat sėkmingiau atrodę „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkai dar labiau aptirpdė varžovų persvarą – 30:44.

Trečiajame kėlinuke „Laipsniai“ surengė bene penkias iš eilės greitas atakas, kurių smaigalyje dažniausiai atsidurdavo A.Jurkšaitis. Kėlinuko viduryje svečiai jau pirmavo 38:65. Kėlinuką užbaigė „Laipsnių“ krepšininko G. Slapšio tritaškis, po kurio rezultatas buvo 46:74.

Ketvirtajame kėlinuke „Kauno TPMC ‒ 2“ šiek tiek priartėjo – 58:80. Bet tada „Laipsniai“ vėl ėmėsi greito puolimo, ko pasekoje įgijo trisdešimties taškų pranašumą. Galutinis šių rungtynių rezultatas 66:96 (5:25, 25:19, 16:30, 20:22). Tai buvo trečioji paeiliui „Laipsnių“ pergalė.

M.Červinskas („Kauno TPMC ‒ 2“):

Ši salė nėra nei pliusas mums, nei pliusas priešininkams, bet šiuo atveju, čia sužaidė patirtis. Jie žaidžia jau daug seniau ir matosi tikrai, kad komanda tikrai susižaidusi. Mes tiktai neseniai susikūrę. Bet kovojom kiek galėjom, jaunatvišką krepšinį žaidėm, deja, pritrūko“.

„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 00:10 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ visus reikalus su „BK Centre“ sutvarkė pirmoje rungtynių pusėje (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:25 val.)Po krepšiais dominavę „Kauno TPMC ‒ 2“ nugalėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 21:42 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:45 val.)