Hermis vs Laipsniai (50:102)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Su maža sudėtimi žaidę „Hermis“ neturėjo jokių šansų prieš „Laipsniai“

2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 19:31 val., peržiūros: 586

Vasario 18 dieną, 14:00 val, A.Sabonio krepšinio centro II sporto salėje susitiko „C“ lygos komandos “Hermis” (šeimininkai) „Laipsniai“ (svečiai). Vos penkiese ir su antra sudėtimi žaidę „Hermis“ prastai pataikė ir teko nusileisti varžovams. Rungtynės baigėsi rezultatu 50:102 (7:9, 16:30, 7:35, 20:28)

Pirmajame kėlinyje vyko nebloga kova, komandos išėjo į aikštelę susikaupusios ir nors nerezultatyviai, tačiau gražų krepšinį žaidusios komandos pirmąjį kėlinį sužaidė apylygiai (7:9). Deja, jau antrajame kėlinyje šeimininkams pradėjo stigti jėgų, kad jas sutaupyti, jie bandė pasikliauti daugiau tolimais metimais, tačiau šie skriejo pro šalį, tuo tarpų „Laipsniai“ lengvai rinko taškus ir susikrovė 16 taškų pranašumą (26:39).

Antroje rungtynių pusėje situacija nesikeitė, šeimininkų jėgos vis seko, metimai sunkiai pasiekdavo tikslą, o svečiai tuo metu pasinaudojo priešininkų taktika ir patys perėjo prie tolimų metimų. Kadangi šie jiem sekėsi geriau, per trečiąjį kėlinį sugebėjo susikrauti net 44 taškų pranašumą. Ketvirtasis kėlinys, taip pat, nieko naujo neparodė ir „Laipsniai“ galėjo švęsti lengvą pergalę.

“​Laipsniai“ komandos treneris S.Banaitis​: „​Praeitą kartą pralošėme prieš juos, tad galima sakyti kaip ir atsirevanšavome, tačiau nebuvo visos priešininkų pagrindinės sudėties, o mes pasiekėme lengvą pergalę“.

„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Hermis“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Vilkus“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:24 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 16:28 val.)„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:25 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Hermis“ įveikė „Alainą“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 00:14 val.)BC „Straight“ palaužė ilgą laiką pirmavusius „Laipsnius“ (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Hermis“ nesukėlė rūpesčių „Smeliavimas24.lt“ ekipai (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:47 val.)