Bella Italia ‒ Feniksas vs exPersvara (73:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 15 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“

2017 gruodžio 15 d., Penktadienis, 21:39 val., peržiūros: 627

Gruodžio 15 dieną, „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje buvo sužaistos C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Bella Italia – Feniksas“ (3-5) ir svečių „exPersvaros“ (2-6) krepšininkai.

Rungtynių pradžioje „Bella Italia ‒ Feniksas“ iškart įsiveržė į priekį ir po septynių paeiliui D. Mickūno taškų pirmavo 15:6. Visgi, kėlinuko antroje pusėje geriau sužaidę „exPersvaros“ krepšininkai priartėjo iki 17:15.

Antrajame kėlinuke po M. Granicko tritaškio svečiai persverė rungtynių svarstykles savo naudai – 19:20. Po to kelių taškų persvara vis pirmavo „exPersvara“, bet „Bella Italia ‒ Feniksas“ ekipos krepšininkas A.Skučas pataikė du tolimus metimus, vieną iš kurių paskutinę kėlinuko sekundę, kurie leido šeimininkams išlyginti rezultatą 35:35.

Antrąją rungtynių dalį labiau užsivedę pradėję šeimininkai iškart spurtavo ir nutolo 45:37. iki kėlinuko pabaigos „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkams pavyko įgyti ir dviženklį pranašumą bei po trečiojo ketvirčio pirmauti 54:43.

Ketvirtajame kėlinuke susiėmusi „exPersvara“ persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai – 62:66. Bet rungtynių didvyriu šiandien tapo „Bella Italia ‒ Feniksas“ ekipos krepšininkas A.Karanda, kurio dvitaškis persvėrė rezultatą, o pataikytas tritaškis įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 73:70 (17:15, 18:20, 19:8, 19:27).

A.Skučas ( „Bella Italia ‒ Feniksas“):

„vos vos nepaleidom pergalės, krizė ištiko komandą, bet ištempėm kažkaip – komandiniu žaidimu, susigynimu, pertraukėlėm, bendru darbu.“

„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Dumblo“ pranašumą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:12 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvokai įveikė savo varžovus (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 11:59 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Baltic Transline“ pranašumą (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:04 val.)„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)