Sparta vs Return (85:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 21:00 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Spartos“ pergalę

2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 613

Gruodžio 19 dieną, 21:00 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Return“ (svečiai). Nors rungtynės prasidėjo gana lygiai, bet netrukus šeimininkai pajuto savo žaidimą ir dar iki ilgosios pertraukos sugebėjo nutolti per 20 taškų atstumą. Nors vėliau žaidimas vėl vyko lygiai, bet „Return“ komanda sugrįžti į rungtynes šansų neturėjo. „Sparta“ sėkmingai atsilaikė po ilgosios pertraukos ir laimėjo susitikimą rezultatu 85:72 (16:11, 29:16, 26:23, 14:22).

Rungtynių pradžioje komandos sunkiai rinko taškus, bet pats žaidimas kurį laiką vyko lygiai. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu „Sparta“ ėmė tolti, kol galiausiai varžovus užgriuvo greitų atakų ir taiklių metimų banga. Skirtumas žaibiškai išaugo, svečiams nepadėjo nei pertrauklėlės, nei keitimai. Šeimininkai tiesiog dominavo aikštelėje, o jų pranašumas sustojo augęs tik maždaug ties 20 taškų riba. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams pirmaujant rezultatu 45:27.

Po ilgosios pertraukos „Sparta“ aiškiai atsipalaidavo, dabar skirtumas jau nustojo augęs, o aikštėje vis daugėjo chaoso, kol galiausia abiejose pusėse viena klaida sekė kitą, o atakos dažnai baigdavosi nevisai logiškais sprendimais. Abi komandos tarsi suprato, kad rungtynių likimas jau aiškus. „Return“ ekipai tai buvo proga nors kiek priartėti ir šiuo šansu komanda pasinaudojo, vis tik galvoti apie pergalę svečiams šansų buvo mažai, „Sparta“ išlaikė gana saugų atstumą, nors ir iššvaistė pranašumą, bet pergalę savo rankose išsaugojo 85:72.

J. Kajoko sezono rungtynės paženklintos lengva „Spartos“ pergale prieš „Vilkus“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavusi „Sparta“ patiesė „Kauno NTI-PN“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:53 val.)„Return“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grande“ (76:68) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 15:40 val.)Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Return“ palaužė „Vilkus“ (75:67) (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)Kaip iš natų lemiamą ketvirtį sužaidusi „Return“, iškovojo pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Grande“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:00 val.)Čiuožyklą priminusioje aikštelėje „Resmila.lt“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Spartą“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:32 val.)T.Krapiko ir T.Šoriaus tandemas atvedė į pergalę „Spartą“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 20:05 val.)