Return vs Grande (76:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Return“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grande“ (76:68)

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 15:40 val., peržiūros: 604

Vasario 4 dieną, A. Sabonio krepšinio centre, įvyko C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Return“ ir svečiai „Grande“.

Rungtynės iškarto pasipylė taikliais tolimais metimais, šeimininkai jų per pirmąjį kėlinį pataikė net 5, svečiai 2. Kaip vėliau paaiškėjo „Return“ kitaip taškų ir nepelnė, o po pirmojo kėlinio rezultatas švieslentėje buvo lygus (15:15).

Antrajame kėlinuke šeimininkų taikiklis kiek užsikirto, bet „Grande“ tuo nepasinaudojo ir nesugebėjo toliau pabėgti nuo varžovų. Kėlinuką užbaigė keturios iš eilės taiklios Š. Žemgulio baudos kurios leido svečiams pirmauti prieš ilgąją pertrauką rezultatu (28:33).

Trečiajame kėlinyje „Return“ ir vėl pradėjo pataikyti tolimus kas jiems leido prisivyti ir net perlaušti rungtynių rezultatą (49:46). Tačiau taiklus T. Vaitkūno tritaškis metimas išlygino rezultatą prieš paskutinįjį ketvirtį (51:51).

Ketvirtajame kėlinyje „Grande“ niekaip nerado priešnuodžių prieš „Return“ taiklius tritaškius metimus, kurių jie net pataikė 15 iš 30! Tas leido šeimininkams ketvirtajame kėlinyje pabėgti nuo varžovų ir švęsti 7-ąją pergalę rezultatu 76:68 (15:15, 13:18, 23:18, 25:17).

„Return“ komandos žaidėjas P.Venclovas: Labiausiai pergalę lėmė charakteris, išėjome susikaupę, norėjome labai atsirevanšuoti priešininkams, sekėsi neblogai užpulti, gerai įveikėme varžovų spaudimą ir svarbiausia pataikėme metimus.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Rungtynių pabaigoje spurtavusi „Kauno Rami“ įveikė „Grande“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„Hermis“ buvo negailestingai sutriuškinti „Grande“ (56:103) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 13:34 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Return“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:25 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Return“ palaužė „Vilkus“ (75:67) (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Spartos“ pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:14 val.)„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)