Kauno NTI-PN vs Sparta (79:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

T.Krapiko ir T.Šoriaus tandemas atvedė į pergalę „Spartą“

2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:05 val., peržiūros: 637

Antradienį Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko C lygos autsaideriai „Kauno NTI-PN“ (0/3) ir svečių teisėmis atvykę „Sparta“ (0/3).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Sparta“, kuri tolimais metimais greitai atitolo nuo varžovų. „Kauno NTI-PN“ toliau sunkiai tvarkėsi su zonine gynyba, kur per pirmą kėlinuką susikrovė dviženklį pranašumą ( 18:31). Antrame kėlinyje šeimininkai gausiai palaikomi sirgalių ėmė mažinti skirtumą, o „Spartos“ puolimas strigo ir prieš antrą kėlinuką sumažino skirtumą iki 4 taškų – 40:44.

Po ilgosios pertraukos „Sparta“ toliau gelbėjosi tolimais metimais, kur smeigė paeiliui 5 tolimus metimus. Kėlinuko pabaigoje „Kauno NTI-PN“ sugebėjo apstabdyti varžovų greitas atakas, tačiau skirtumas tarp komandų išliko dviženklis ( 60:74). Ketvirtame kėlinyje pas svečius pradėjo jaustis nuovargis, nes pagrinde žaidė tik penki žaidėjai. Vis dėlto, „Sparta“ tik vienu tašku pralaimėjo kėlinį ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 79:92.

„Neveronys ‒ LKK“ komandai užteko vieno gerai sužaisto kėlinio, kad pasiektų pergalę prieš „Spartą“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:44 val.)„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Kauno NTI-PN“ atkakliose rungtynėse įveikė „Alainą“ (2018 sausio 02 d., antradienis, 20:50 val.)KK „13“ vos neprisižaidė su charakterį pademonstravusia „Sparta“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)Čiuožyklą priminusioje aikštelėje „Resmila.lt“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Spartą“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:32 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:03 val.)„Grande“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:00 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)