Return vs Vilkai (75:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Return“ palaužė „Vilkus“ (75:67)

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 21:34 val., peržiūros: 566

Sekmadienį, vasario 11d., A. Sabonio krepšinio centro (I salėje) įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės J pogrupio, reguliariosios rungtynės tarp „Return“ ir „Vilkų“.

Pirmąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo „Return“ krepšininkai, beveik iki pat pirmojo ketvirčio pabaigos pirmavusiems „Return“ nepavyko išlaikyti pranašumo ir kėlinio pabaigoje 10:0 atkarpą spurtavę „Vilkai“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – 18:23.

Antro kėlinio pradžioje „Vilkai“ dar labiau padidino pranašumą – 20:32, tačiau po minutės pertraukėlės „Return“ krepšininkai atsigavo ir iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos pasivijo varžovus, tačiau persverti rezultato savo naudai nepavyko – 35:36.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo taškas į tašką, vyravo gynybinis žaidimas, o po trečiojo rungtynių kėlinio vis dar minimaliu 1 taško skirtumu pirmavo „Vilkai“. Ketvirtojo rungtynių kėlinio pradžioje 3 reikalingus tritaškius metimus smeigė D.Nemeikša, kas leido „Return“ ekipai išsiveršti į priekį ir solidžiai užbaigti rungtynes savo naudai. Galutinis rungtynių rezultatas 75:67 (18:23, 17:13, 13:13, 27:18).

„Return“ Povilas Venclovas:

Šiaip šiandien nesisekė viskas, nes buvo visiškai priešingos varžybos nei praeitos, kažkokie išsiblaškę, nesusikaupę, savo metimų visiškai nesumetėm ir varžovams leidom labai daug kamuolių pasiimti, savo metimus sumesti. Patys kvailų pražangų, kvailų klaidų pridarėm, bet šiaip pergalę lėmė tai, kad gale sugebėjom susikaupti, ištampyti priešininkų gynybą ir sumesti savo reikalingus metimus.

„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Return“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grande“ (76:68) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 15:40 val.)J. Kajoko sezono rungtynės paženklintos lengva „Spartos“ pergale prieš „Vilkus“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Spartos“ pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:14 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Kaip iš natų lemiamą ketvirtį sužaidusi „Return“, iškovojo pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)