Ryterna Group vs Return (56:46)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“

2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 885

Lapkričio 21 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna Group“ priemė svečius „Return“. „Ryterna Group“ buvo iškovoję keturias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Return“ rezultatas buvo atvirkščias – viena pergalė ir keturi pralaimėjimai.

Trečią minutę rezultatas buvo 2:4. Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Ryterna Group“ (9:4). Penktą minutę spurtą pradėjo „Return“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (9:13). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai, o „Return“ padidino persvarą iki 10 taškų (11:21).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes „Ryterna Group“ gynėsi be klaidų, bet ir patys pelnė tik du taškus (13:21). Vėliau du iš eilės metimus pataikė „Return“ (13:25). Šeštą minutę spurtą pradėjo „Ryterna Group“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (21:25). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai (24:28).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Ryterna Group“, kurie dviejų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 5:0 (29:28). Trečią minutę pirmus taškus pelnė svečiai (29:30)Ketvirtą minutę persvarą pradėjo didinti „Ryterna Group“. Aštuntą minutę komandas skyrė septyni taškai (39:32). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai (42:34).

Ketvirtą kėlinį dviem taikliais metimais pradėjo svečiai (42:38). Visgi priartėti labiau varžovams „Ryterna Group“ neleido, o įpusėjus septintai minutei komandas skyrė 10 taškų (50:40). Po minutės pertraukėlės „Return“ sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (50:44). Visgi „Ryterna Group“ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir įveikė varžovus rezultatu 56:46. „Ryterna Group“ iškovojo penktą pergalę, o „Return“ pralaimėjo penktą kartą.

„Ryterna Group“ komandos trenerio asistentas M. Šidlauskas: „Laimėjome gal todėl, kad protingiau sužaidėme antrą rungtynių pusę. Mes per daug skubėjome, jie gynėsi aikšte ir spaudėsi labiau po krepšiu. Buvo per daug skuboti metimai. Antroje pusėje įkrito keletas tritaškių, lengviau buvo žaisti todėl ir laimėjome.“ Paklaustas, ar nenustebino varžovai žaidimu, nors turnyrinėje lentelėje yra visiškai kitoje situacijoje, treneris atsakė: „Iš pradžių į aikštę manau išėjome nenusiteikę, manėme, kad juos lengvai apžaisime, o gavosi atvirkščiai. Vėliau reikėjo stengtis ir gerai, kad vos neprisižaidėme.“

„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:13 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)„Return“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grande“ (76:68) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 15:40 val.)„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)