Sparta vs Grande (83:94)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 13 d., Antradienis, 21:00 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Grande“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo

2018 vasario 13 d., Antradienis, 23:00 val., peržiūros: 554

Vasario 13 dieną, 21:00 val., „Milikonių“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „ Sparta“ (šeimininkai) ir „Grande“ (svečiai). Tvirtai pirmoje lentelės vietoje stovintys ir itin greitą žaidimą mėgstantys „Grande“ krepšininkai šį kartą išmėgino jėgas prieš be savo lyderio G. Prabulio žaidusios „Spartos“ vyrus. Nors vienu metu „Grande“ rungtynėse pirmavo 30 taškų skirtumu, bet komanda visiškai atsipalaidavo ir vos neprisižaidė rungtynių pabaigoje. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:94 (17:33, 22:27, 19:20, 25:14).

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad „Grande“ vėl mėgins apibėgti varžovus, o A.Makūnas bandys eilinį kartą pagerinti perimtų kamuolių rekordus. Vis tik svečių planas suveikė tik iš dalies, „Sparta“ nors ir nesugebėjo apsgynti, bet patys puolė tikrai neblogai, pataikė sudėtingus metimus ir kurį laiką kovėsi lygiai. Tačiau šeimininkai po truputį paleido svečius tolyn, kol galiausiai „Grande“ siautė visu gražumu. Skirtumas išaugo, o prasidedant ilgajai pertraukai „Grande“ pirmavo daugiau nei užtikrintai 39:60.

Po ilgosios pertraukos skirtumas dar kurį laiką augo, kol vienu metu pasiekė ir 30 taškų ribą. „Grande“ taip įsijautė į greitą žaidimą, kad turbūt patys nepastebėjo, kad ekipa kurį laiką visiškai nebepataiko, o kitoje aikštelės pusėje „Sparta“ jau sėkmingai renkta taškus iš po krepšio ar baudų metimais. Skirtumas rungtynių pabaigoje sumažėjo vos iki 7 taškelių, bet svečiai laiku pataikė kelis tritaškius ir taip užgesino intrigą. „Spartai“ dar kartą atsitiesti jau nebebuvo kada. Susitikimas baigėsi rezultatu 83:94.

Šarūnas Sobolis („Sparta“):

„geras ketvirtasis kėlinukas, reikėjo žaisti taip visas rungtynes“.

„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Grande“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Return“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 01:25 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Neveronys ‒ LKK“ komandai užteko vieno gerai sužaisto kėlinio, kad pasiektų pergalę prieš „Spartą“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:44 val.)„Grande“ įveikė KK „Alfą būrį“ ir žengia į C lygos finalą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Sparta“ atsilaikė prieš L. Karaliaus vedamą „exPersvarą“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)