Return vs Sparta (80:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kaip iš natų lemiamą ketvirtį sužaidusi „Return“, iškovojo pergalę

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 21:33 val., peržiūros: 580

Sekmadienį, vasario 25 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos „Return“ bei svečių „Sparta“. Praktiškai visų rungtynių metu priekyje buvo svečių ekipa, tačiau viskas pasikeitė lemiamo ketvirčio metu, kuomet iniciatyvą į savo rankas perimė aikštelės šeimininkai ir iškovojo sunkią pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu, o pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Vėliau komandų žaidimas nesikeitė ir toliau jos žaidė apylygiai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:19. Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo „Spartos“ ekipa, kuri greitai pradėjo tolti nuo savo varžovų ir vienu metu turėjo jau devynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė gana apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:48.

Trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo „Return“ ekipa, kuriai pavyko sumažinti atsilikimą iki keturių taškų. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir vėl atstatė kiek solidesnį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:65. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, bet vėliau neblogą atkarpą sužaidė „Return“ ekipa ir sumažino savo atsilikimą iki vienos atakos atstumo, o vėliau ir persvėrė rezultatą savo naudai. Lemiamu metu aikštelės šeimininkai turėjo trijų taškų pranašumą ir paskutinę ataką savo kišenėje turėjo „Spartos“ ekipa. Visgi, jie suklydo išsimesdami kamuolį ir taip patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 80:75.

Povilas Venclovas („Return“):
“Varžybos buvo tokios principinės. Žaidėm prieš juos du kartus, pirmą kartą mumis nušlavė, antrą kartą irgi dideliu skirtumu pralaimėjom, tad norėjom tiesiog atsirevanšuoti. Paskutiniu metu, per visas varžybas, mes krentam į didelį minusą – minus dvyliką, minus penkioliką – ir visą laiką tenka „atlošinėti“ skirtumą. Dažniausiai antroje rungtynių pusėje sudirbam gynyboje, pradedam žaisti savo žaidimą, kad laimėtume. Tai va taip ir buvo šiandien“.

„Return“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:25 val.)Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Return“ palaužė „Vilkus“ (75:67) (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:34 val.)L. Karalius ištempė „exPersvarai“ pergalę prieš „Return“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:35 val.)„KK „13“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 22:07 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Spartos“ pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:14 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Baltic Transline“ viena koja mažosios taurės pusfinalyje, o „Spartos“ neišgelbėjo net ir trigubas M. Kaselio dublis (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 22:45 val.)„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)