Sparta vs Resmila.lt (92:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 21:00 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Čiuožyklą priminusioje aikštelėje „Resmila.lt“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Spartą“

2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 23:32 val., peržiūros: 734

Lapkričio 21 -ąją dieną, antradienį, Milikonių pgr m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Sparta“ ir svečių „Resmila.lt“ komandos. Rungtynės buvo labai atkaklios, nors rungtynių pradžioje atrodė, kad svečiai pervažiuos savo varžovus, tačiau netrukus „Sparta“ grįžo į rungtynes ir tada tapo aišku, kad kova vyks iki pat galo. Nors abi komandos žaidė banguotai, tačiau lemiamoje susitikimo dalyje geriau pasirodė svečiai, kurie pataikė kelis svarbius metimus ir užtvirtino savo pergalę rezultatu – 92:96 (24:31, 20:17, 31:20, 17:28).

Rungtynių pradžioje žymiai geriau atrodė svečiai, kurie iškart startavo pelnydami 10 taškų be atsako. „Spartos“ gretose netrukus pasižymėjo G.Prabulis, tačiau „Resmila.lt“ krepšininkai ir toliau bombardavo varžovų krepšį tolimais metimais ir žaidė labai rezultatyviai. Didžiąją kėlinio dalį komandas skyrė dviženklė svečių persvara, bet kėlinio pabaigoje V.Laurynas pataikė du tritaškius iš eilės ir sumažino savo komandos deficitą iki 7 taškų – 24:31. Tačiau jau antrojo ketvirčio metu „Resmila.lt“ komandos puolimas visiškai užsikirto, o spartiečiai pademonstravę puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir pradėję pataikyti iš toli jie po truputį mažino atsilikimą. Kėlinio pabaigoje skirtumas beveik išnyko ir svečiai pirmavo jau tik 4 taškais – 44:48.

Antroje rungtynių dalyje kova tapo tik dar labiau atkakli. Dabar komandos žaidė lygiai, o įpusėjus kėliniui ir rezultatas pirmą kartą tapo lygus (56:56). „Spartos“ krepšininkai nemažino apsukų ir po T. Šoriaus dvitaškio komandas skyrė jau dešimties taškų šeimininkų persvara, tačiau dviženklio pranašumo iki kėlinio galo išlaikyti jiems nepavyko – 75:68. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau šeimininkai išsaugojo iniciatyvą savo rankose. „Resmila.lt“ visgi dar nesiruošė sudėti rankų ir likus žaisti dvi minutes išlygino rezultatą (84:84). Rungtynių lūžis įvyko likus žaisti trisdešimt septynias sekundes, kai iš toli pataikė Š.Bartulis išvesdamas svečių komandą į priekį jau 4 taškais. Nors likus žaisti dešimt sekundžių J.Kajokas pataikė sudėtingą tritaškį ir suteikė šansą šeimininkams, bet tas pats Š.Bartulis vėl pataikė tritaškį su sirena ir įtvirtino „Resmila.lt“ komandos pergalę rezultatu – 92:96.

Po pralaimėtų rungtynių „Spartos“ treneris Š.Sobolis kalbėjo:

„Norėjom, kad būtų apylygis rungtynių galas, graži kova žiūrovams, bet deja neišlaikėme turėto pranašumo ir teko pripažinti varžovų persvarą.“

„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ palaužė vienus iš grupės lyderių „Smeliavimas24.lt“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 23:57 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:39 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„MRU VSF“ sutriuškino „Resmila.lt“ ir pateko į ketvirtfinalį (97:56) (2018 kovo 20 d., antradienis, 22:27 val.)Šešiolikos taškų persvarą iššvaisčiusi „Resmila.lt“ krito prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.)T.Krapiko ir T.Šoriaus tandemas atvedė į pergalę „Spartą“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 20:05 val.)