KTU Plienas ‒ Spalvų sala vs DNC (75:81)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve

2018 balandžio 20 d., Penktadienis, 00:32 val., peržiūros: 724

Ketvirtadienį, balandžio 19 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „30+“ lygos pusfinalio rungtynės tarp – vietos „KTU Plienas – Spalvų sala” bei svečių „DNC“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas šiame pusfinalyje, o pirmosiose rungtynėse užtikrintą pergalę šventė šiandieninė svečių ekipa. Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau vėliau svečiai perimė iniciatyvą į savo rankas ir didžiąją rungtynių dalį pirmavo. Lemiamo ketvirčio metu vyko permaininga kova, bet lemiamais momentais užtikrinčiau atrodė „DNC“ ekipa, kuri iškovojo ne tik pergalę, bet ir kelialapį į finalą.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie išnaudojo varžovų klaidas ir rinkosi lenguvs taškus greitajame puolime. Per dvi su puse minutės, jie pelnė jau 15-ą taškų ir skaičiavo dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet „KTU Plienas – Spalvų sala” ekipos puolimas sustojo ir jie kelias minutes nesugebėjo pelnyti taškų. Visgi, “DNC” pasinaudojo tuo tik minimaliai ir šiek tiek apkarpė savo atsilikimą. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:14. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje komandos dar žaidė pakankamai apylygiai, tačiau antroje kėlinuko pusėje „DNC“ ekipa įtraukė į savo žaidimą tolimus metimus, kurie leido jiems pavyti savo varžovus, o galiausiai ir persverti rezultatą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:33.

Trečiąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus įgijo septynių taškų pranašumą. „KTU Plienas – Spalvų sala” ekipa labiau rėmėsi tolimais metimais, kurių didžioji dauguma skriejo pro šalį. Vis tik, tuomet “DNC” ekipa kiek sustojo, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir braukė atsilikimą iki minimumo. Vėliau aikštelės šeimininkams pavyko įgyti penkių taškų pranašumą, bet sėkmingiau ketvirtį užbaigė svečiai ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:58. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo “DNC”, kuri netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Vis tik, tuomet kelias sėkmingas atakas surezgė „KTU Plienas – Spalvų sala” ir braukė atsilikimą iki keturių taškų, o netrukus jau ir patys įsiveržė į priekį. Tuomet šešis taškus be atsako pelnė svečiai ir likus žaisti dvejoms minutėms, komandas skyrė penki taškai. Likus žaisti 37-ias sekundes, svečių pranašumas siekė keturis taškus. Tuomet sėkmingai užpuolė aikštelės šeimininkai ir braukė atsilikimą iki dviejų taškų. Lemiamais momentais „DNC“ ekipa atsikovojo tris kamuolius puolime ir galiausiai iškovojo sunkią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 75:81.

Donatas Budginas („DNC“):
“Praeitose rungtynėse trūko varžovams kelių žaidėjų ir tai atsiliepė – buvo lengva bėgti, nes jų trumpas suolelis buvo. O dabar komandos lygiavertės buvo – geros komandos, geros rungtynės, smagiai pasižaidėm ir džiaugiuosi, kad laimėjom“.

„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje palaužė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:33 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ neleido “LSMU & Statybų vizija” revanšuotis (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:59 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:00 val.)UNO neatlaikė KTU Plienas ‒ Spalvų sala jėgos (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 19:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)