UNO vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (61:68)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

UNO neatlaikė KTU Plienas ‒ Spalvų sala jėgos

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 22:17 val., peržiūros: 694

J.Dobkevičiaus progimnazijoje trečiadienio vakarą jėgas aiškinosi 30+ lygos komandos UNO priėmė KTU Plienas ‒ Spalvų sala komandą. Nors šeimininkai po D.Maciulevičius ir V.Šimaitis metimų pradėjo spurtu 4:0 svečiai greitai „atsikvošėjo“ ir netrukus po 4 iš eilės J.Leitanas taškų jau buvo priekyje 4:8. Įsibėgėjant kėliniui, įsibėgėjo ir vienas svečių lyderių P.Aleksonis, o po pirmojo ketvirčio svečiai jau turėjo gan solidžią persvarą savo pusėje 10:23. Antrajame ketvirtyje svečių dominavimas tęsėsi toliau. Labai sėkmingai žaisdami puolime ir visai neblogai besigindami jie vis didino skirtumą, kuris kėlinio pabaigoje išaugo iki triuškinančio 22:46.

Vaizdas aikštėje visiškai apsivertė po didžiosios pertraukos. Šeimininkai vedini savo jau minėtų lyderių D.Maciulevičius ir V.Šimaitis greitai tirpdė varžovų pranašumą. Vis tik keletas klaidelių gynyboje neleido šeimininkams priartėti dar labiau, tad po trijų ketvirčių 47:58 pirmavo KTU Plienas ‒ Spalvų sala. Paskutinio kėlinuko pradžioje po G.Šuklevičius taiklaus tolimo metimo skirtumas tirpo iki 52:60 ir atrodė, kad intriga gali grįžti,tačiau protingą lėtą krepšinį žaidę svečiai sugebėjo išsaugoti įgytą persvarą iki pat varžybų pabaigos ir šventė iš pažiūros nelengvą pergalę 61:68.

LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje palaužė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:33 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve (2018 balandžio 20 d., penktadienis, 00:32 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:00 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)