KTU Plienas ‒ Spalvų sala vs LSMU & Statybų vizija (77:67)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67)

2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 23:31 val., peržiūros: 946

Kovo 29d., ketvirtadienį A. Sabonio krepšinio centro IV salėje įvyko 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių, antros ketvirtfinalio rungtynės tarp: šeimininkų – „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ir svečių – „LSMU & Statybų vizija“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova tarp abiejų ekipų, įpusėjus pirmąjam kėliniui iniciatyvą perėmė svečiai ir užbaigė ketvirtį 5 taškų persvara – 16:21.

Antrąjame kėlinyje savo pranašumą išlaikė „LSMU & Statybų vizija“, tačiau antroje kėlinio pusėje šeimininkams pavyko pasivyti varžovus, o pirmosios rungtynių pusės pabaigoje D. Rimkevičiaus dvitaškis leido „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigti kėlinį pirmaujančios ekipos vietoje – 35:33.

Antrąją rungtynių pusę šeimininkai pradėjo spurtu 11:0 ir išsiveržė į priekį dviženkliu – 10 taškų pranašumu. Baigiantis kėliniui „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ krepšininkams pavyko atsiplėšti dar 2 taškais ir užbaigė trečiąjį ketvirtį – 55:43.

Ketvirtąjame kėlinyje šeimininkams pavyko pranašumą padidinti iki 17. Paskutines dvi minutes svečiai atsilikimą sumažino iki 10, tačiau „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkams pritrūko laiko ir antrąją ketvirtfinalio serijos pergalę šventė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ – 77:67 (16:21, 19:12, 20:10, 22:24).

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ Komandos treneris: Dainius Juška:

Ketvirtą kartą per šį sezona juos nugalėjom, tai matyt, kad šį sezoną objektyviai esame stipresni, sezono minimum tikslą įvykdėm, į pusfinalį patekom, o toliau jau reiks kapotis.

Atkakliose rungtynėse „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ neleido “LSMU & Statybų vizija” revanšuotis (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:59 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU & Statybų vizija“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:49 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)