DNC vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (86:84)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 09 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC“ rungtynių pabaigoje palaužė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“

2018 sausio 09 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 805

Antradienį, sausio 9-ąją dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lyogs, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „DNC“ ir svečių – „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“.

Nuo pat rungtynių pradžios abi ekipos kovojo taškas į tašką, nors didžiąją dalį pirmojo kėlinio pirmavo svečiai, kėlinį jie laimėjo – 4 taškų skirtumu. (22:26)

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė vėl apylygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik keli taškai, bet greitas atakas parodžiusi svečių komandą, vėl laimėjo kėlinį – 42:43.

Trečiajame kėlinuke rezultatas per daug nepakito ir abi komandos žaidė apylygiai (45:45), (51:51). Abi komandos nenorėjo nusileisti ir abi parodė norą laimėti, taigi trečiasis kėlinukas baigėsi lygiai – 62:62.

Ketvirtąjame rungtynių kėlinyje „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ krepšininkams pirmaujantiems išlikti pavyko neilgai, žaidimo eigą perėmė šeimininkai ir ją išlaikė iki pat paskutinių rungtynių minučių -86:84.

„DNC“ komandos treneris D.Budginas: Mūsų pergalę lėmė didelis noras, nors ir mažai susirinkome, stengemės ir tai davė rezultatą.​

„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:00 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)UNO neatlaikė KTU Plienas ‒ Spalvų sala jėgos (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve (2018 balandžio 20 d., penktadienis, 00:32 val.) LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nepasipriešino „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (62:85) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:30 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ neleido “LSMU & Statybų vizija” revanšuotis (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:59 val.)