LSMU & Statybų vizija vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (59:65)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Atkakliose rungtynėse „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ neleido “LSMU & Statybų vizija” revanšuotis

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 21:59 val., peržiūros: 757

Vasario 2 dieną, 18:00 val., LSMU – VA sporto salėje susitiko „30+“ lygos komandos “LSMU & Statybų vizija” (šeimininkai) „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (svečiai). Rungtynes geriau pradėję šeimininkai pranašumą turėjo tris kėlinius, tačiau „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ geriau sužaidė lemiamą ketvirtį ir išsivežė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:65 (15:13, 12:14, 20:15, 12:23)

Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai, tačiau vis keliais taškeliais priekyje buvo šeimininkai. „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ stengėsi kabintis į varžovus ir persverti rezultatą, tačiau taiklūs šeimininkų metimai neleido jiems perimti iniciatyvos.

Antroje rungtynių pusėje svečiai buvo pasiekę lygų rezultatą, bet “LSMU & Statybų vizija” surengė spurtą ir pasiekė net 9 taškų pranašumą (53:44). Tačiau likus žaisti 3 minutes svečiai sugebėjo persverti rezultatą bei šaltais nervais įmesti svarbius metimus ir neleisti šeimininkams sugrįžti į rungtynes. Rungtynės baigėsi rezultatu (59:65).

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“​ treneris D.Juška: „​Visų pirma labai smagu laimėti tokias varžybas, kur daugiau nei pusę jų atsilikinėjome ir pavyko perlaužti. Šiek tiek gal protingiau užpuolėme, sukrito metimai, kurie nesukrito tuos tris kėlinius.“

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Baltic Transline“ be vargo nušlavė „LSMU & Statybų vizija“ komandą (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 20:09 val.)„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve (2018 balandžio 20 d., penktadienis, 00:32 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)Atkakliose rungtynėse “LSMU & Statybų vizija” nepavyko pasiekti pergalės prieš vienus iš grupės lyderių “DNC” (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:22 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)