DNC vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (82:76)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 22:00 val., peržiūros: 631

Pirmadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „DNC“ (10/3) ir svečių teisėmis atvykę „KTU Plienas – Spalvų sala“ (11/3).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „KTU Plienas – Spalvų sala“ , kurie sumetė užtikrintus metimus ir greitai atitrūko nuo varžovų ( 2:10), tačiau „DNC“ surengė sėkmingą atkarpą 7:0. Per likusį laiką toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, bet S.Klimkevičius priminė apie save, o svečiai klydo lygioje vietoje, kur „DNC“ įgijo 7 taškų pranašumą. Šeimininkai laimėjo atkarpą net 20:5 ( 22:15). Antrame kėlinyje „DNC“ toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minute tolo nuo varžovų ( 33:18). Vis dėlto, „KTU Plienas – Spalvų sala“ atsigavo po šalto dušo , kur skirtumas ištirpo iki 5 taškų ( 35:30). Likus žaisti tris minutes šeimininkai prapliupo tolimais metimais ir atstatė turėtą pranašumą – 44:34.

Po ilgosios pertraukos „DNC“ įgavo pagreitį ir greitomis atakomis pasiekė rekordinį pranašumą ( 54:38). „KTU Plienas – Spalvų sala“ smeigė tris tritaškius metimus paeiliui ir šeimininkai buvo priversti paimti minutės pertraukėlę ( 54:47). Po pertraukėlės „DNC“ vėl įjungė aukštesnę pavarą, kur greitai atstatė pranašumą. Ketvirtame kėlinyje toliau „KTU Plienas – Spalvų sala“ sumažindavo skirtumą iki 7 taškų, bet šeimininkai niekaip neatrado priešnuodžio prieš K.Meiliūną. Per likusį laiką „DNC“ sužaidė užtikrintai tiek puolime , tiek gynyboje ir iškovojo pergalę, rezultatu – 82:76 (22:15, 22:19, 23:21, 15:21)

„DNC“ rungtynių pabaigoje palaužė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:33 val.)„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.) LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nepasipriešino „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (62:85) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:30 val.)„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve (2018 balandžio 20 d., penktadienis, 00:32 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ neleido “LSMU & Statybų vizija” revanšuotis (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:59 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)P. Valentukonis pakartojo vakarykštį E. Ulanovo metimą ir išplėšė „DNC“ ekipai pergalę prieš „UNO“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:26 val.)