KTU Plienas ‒ Spalvų sala vs Šernai (59:53)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“

2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 23:45 val., peržiūros: 798

Lakričio 14 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Amadeiros“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ priemė svečius „Šernus“. „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ buvo iškovoję keturias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Šernų“ sąskaitoje buvo viena pergalė.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė tik vienas taškas (4:5). Vėliau komandos žaidė permainingai. Septintą minutę „Šernai“ buvo įgiję penkių taškų persvarą. Svečiai persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos (13:20).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais. Netrukus spurtą pradėjo „Šernai“, kurie pelnė dešimt taškų be atsako. Septintą minutę „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ sustabdė varžovų spurtą ir patys pelnė devynis taškus be atsako (24:32). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o „Šernai“ išsaugojo šešių taškų persvarą (28:34)

Trčio kėlinio pirmas keturias minutes „Šernai“ gynėsi be klaidų, o pranašumą padidino iki 10 taškų (28:38). Penktą minutę spurtą pradėjo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“, kurie pelnė 13 taškų be atsako (41;38). Septintą minutę minutės pertraukėlės paprašė „Šernai“, o kėlinio pabaigoje „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pranašumą išlaikė (43:38).

Ketvirtą kėlinį taikliu metimu pradėjo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“, bet „Šernai“ netrukus pelnė penkis taškus be atsako (45:43). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė trys taškai (51:48). Per likusį laiką „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ žaidė užtikrintai ir išlaikė persvarą (59:53). „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ iškovojo penktą pergalę, o „Šernai“ pralaimėjo pirmą kartą.

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ treneris L.Narmontas: „Mums labai padėjo šiandien tritaškių varžovų nepataikymas. Pataikė gal tik vieną ar du. Pastatėme zoninę gynybą. Antrame kėlinyje grįžome į kovinį atstumą, trečiame kėlinyje persvėrėme. Priešininkas principingas, visada kovojame. „Šernai“ šaunuoliai, gerą kovą davė šiandien. Ateityje bus gerų rungtynių su jais.“

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje palaužė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:33 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)