Agentus vs DNC (81:74)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 15 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC“ ekipą

2018 sausio 15 d., Pirmadienis, 19:10 val., peržiūros: 581

Piramdienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Agentus“ (4/6) ir svečių teisėmis atvykę „DNC“ (9/1).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „DNC“ , kurie smeigė vieną po kito tritaškius metimus, tačiau „Agentus“ vertė taškus po krepšiu ir skirtumas ištirpo iki 4 taškų. Vis dėlto, svečiai toliau demonstravo puikų pataikymą, kur per kėlinuką pataikė 7 tritaškius metimus ( 20:28). Antrame kėlinyje „Agentus“ įjungė aukštesnę pavarą, kur įpusėjus kėlinukui persvėrė rezultatą į savas rankas ( 34:33). Per likusį laiką „DNC“ niekaip neišlipo iš duobės, tačiau paskutinėmis sekundėmis surengė greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki minimumo – 43:42.

Po ilgosios pertraukos „Agentus“ perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur pataikė 4 tritaškius metimus ir susikrovė 9 taškų pranašumą ( 58:49). Šeimininkai toliau nestabdė apsukų , tačiau kėlinuko pabaigoje vėl nesustabdė varžovų greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki 8 taškų ( 66:58). Ketvirtame kėlinyje K.Meiliūnas toliau tempė „DNC“ ant pečių ( 72:68). Likus žaisti minutę svečiai išlygino rezultatą ( 74:74). Vis dėlto, „Agentus“ surengė spurtą 7:0 , kur tai jiems garantavo pergalę, rezultatu – 81:74 (20:28, 23:14, 23:16, 15:16)

Po laimėtų rungtynių „Agentus“ ekipos treneris, M.Galinis, kalbėjo:

„ Varžovai buvo favoritai. Viską nulėmė kovingumas mūsų. Pamatėme, kad galime prieš juos kovoti ir kovingumu iškovojome pergalę.“

Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „Šilainius“ ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:06 val.)„Agentus“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve (2018 balandžio 20 d., penktadienis, 00:32 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 16:32 val.)„Šernai“ įveikė „Agentus“ ir paliko juos be pergalių (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:44 val.)Permainingose rungtynėse „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (76:83). (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:51 val.)