KTU Plienas ‒ Spalvų sala vs Šernai (66:83)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą

2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 23:37 val., peržiūros: 859

Trečiadienį, vasario 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos, antrojo etapo pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „KTU Plienas – Spalvų sala“ bei svečių „Šernai“. Jau nuo pat pirmųjų mačo akimirkų kur kas pranašesni atrodė kur kas pranašesni už savo varžovus. Jie susikrovė ženklų pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri atrodė visose sferose pranašesnė už savo varžovus. Jie be vargo apibėgo savo varžovus ir jau įpusėjus ketvirčiui įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „KTU Plienas – Spalvų sala“ ekipos puolimas atrodė kiek gyvesnis, bet tai nesutrukdė „Šernams“ dar labiau padidinti savo atotrūkio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:25. Antrajame kėlinyje svečių ekipa ir toliau bėgo į priekį ir visiškai nesižvalgė atgal. Skirtumas tarp komandų tik augo ir augo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:49.

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai atrodė jau kur kas gyvesni ir pradėjo artėti prie savo varžovų. Jie prisitaikė prie savo varžovų ir patys pradėjo greičiau žaisti, kas jiems ir davė vaisių. Per likusį kėlinio laiką „KTU Plienas – Spalvų sala“ ekipos puolimas sustojo ir „Šernai“ pelnė šešis taškus be atsako ir vėl įgijo 20-ies taškų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 42:62. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Šernai“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 66:83.

Skirmantas Staniulis („Šernai“):
“Naktinis krepšinis. Mes naktį treniruojamės labai, dar čia ankstyvas toks laikas. Mums kuo vėliau, tuo geriau. Pranašesni buvom komandiniu žaidimu, nusiteikimu. Laukia atkrintamosios, tad žiūrėsim“.

„DNC“ rungtynių pabaigoje palaužė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:33 val.)UNO neatlaikė KTU Plienas ‒ Spalvų sala jėgos (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nepasipriešino „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (62:85) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:30 val.)„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve (2018 balandžio 20 d., penktadienis, 00:32 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:00 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU & Statybų vizija“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:49 val.)