DNC vs Sporto manija (82:88)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 26 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą

2018 sausio 26 d., Penktadienis, 21:44 val., peržiūros: 600

Penktadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko lyderiai – „DNC“ (9/2) ir svečių teisėmis atvykę „Sporto manija“ (11/0).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „DNC“ ( 8:0). „Sporto manija“ niekaip nesusitvarkė gynyboje su varžovais, o šeimininkai toliau išlaikė susikrautą pranašumą ( 17:7). Po minutės pertraukėlės svečiai ėmė lipti varžovams ant kulnų, tačiau „DNC“ greitai atstatė turėtą pranašumą ( 25:17). Antrame kėlinyje prie „Sporto manijos“ ekipos prisijungė K.Vaičekauskas ir sužaidus tris minutes komandas skyrė tik du taškai. Vis dėlto, „DNC“ užpuolė keletą greitų atakų ir ekipas vėl skyrė 8 taškai ( 33:25). „Sporto manija“ toliau neatrado savojo žaidimo, o šeimininkai tolo su kiekviena minute – 47:35.

Po ilgosios pertraukos „Sporto manija“ paleido tritaškių seriją ir keletą greitų atakų, kur skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 59:57). K.Vaičekauskas smeigė tolimą metimą, kur svečiai pirmą kartą įsiveržė į priekį. Vis dėlto, „DNC“ tik kėlinuko pabaigoje atsigavo po šalto dušo ir susigrąžino iniciatyvą ( 65:64). Ketvirtame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 72:74). Likus žaisti penkias minutes L.Ivanovas gavo penktą asmeninę pražangą, tačiau tai nesutrukdė „Sporto manijai“ susikrauti 6 taškų pranašumą ( 74:80). Per likusį laiką svečiai toliau nestabdė apsukų, kur išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę po sunkios kovos, rezultatu – 82:88 (25:17, 22:18, 18:29, 17:24)

Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 19:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Sporto manija“ įveikė „Šernai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Sporto manija“ sutvarkė visus reikalus su „DNC“ lemiamo ketvirčio metu (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:40 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve (2018 balandžio 20 d., penktadienis, 00:32 val.)KK „Žaibas“ metė rimtą iššūkį „DNC“ ekipai (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Sporto Manijos“ pergalę (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:03 val.)