DNC vs Sporto manija (76:89)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija“ sutvarkė visus reikalus su „DNC“ lemiamo ketvirčio metu

2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 16:40 val., peržiūros: 687

Pirmadienį, gruodžio 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos rungtynės tarp vietos „DNC“ bei svečių „Sporto manijos“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau sekėsi svečių ekipai, kurie turėjo nežymų pranašumą. Trečiojo kėlinio metu „DNC“ ekipai pavyko pavyti savo varžovus, tačiau lemiamomis rungtynių akimirkomis kur kas užtikrinčiau atrodė „Sporto manijos“ kolektyvas.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo rezultatyviu komandų žaidimu ir sužaidus tris minutes, komandos buvo pelniusios jau po dešimt taškų. Tuomet, dėka taiklių tritaškių, svečių ekipa spurtavo 12:4 ir įgijo aštuonių taškų atotrūkį. Per likusį kėlinuko laiką nieko žymaus neįvyko, komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:24. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „DNC“ ekipa, kuri priartėjo prie savo varžovų iki vienos atakos atstumo. Vėliau, gan didelę kėlinio dalį, komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas bangavo labai nežymiai, bet dažnai. Prieš pat kėlinuko pabaigą, „Sporto manija“ pelnė šešis taškus paeiliui ir taip vėl įgijo kiek solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:46.

Trečiojo kėlinuko pradžioje kiek geriau atrodė svečiai, kurie dar padidino savo atotrūkį iki aštuonių taškų. Vėliau „DNC“ ekipa vis bandydavo priartėti prie savo varžovų, bet jiems to padaryti nepavyko iki pat ketvirčio pabaigos. Prieš pat kėlinio pabaigą jie laimėjo atkarpą 8:0 ir išlygino rezultatą, tačiau A. Šaulio taiklus tolimas metimas leido susigrąžinti pranašumą „Sporto manijai“. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:65. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai vėl šovė į priekį ir padidino pranašumą iki aštuonių taškų. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, bet „DNC“ ekipa leido savo varžovams įgyti jau dešimties taškų pranašumą. Visgi, ketvirčiui įpusėjus, komandas jau teskyrė šeši taškai, bet tuomet „DNC“ ekipa visiškai sustojo puolime. „Sporto manija“ pelnė devynis taškus be atsako per keturias minutes, o per tokį patį laiko tarpą šeimininkai nepelnė nė taško ir taip paleido visas viltis kovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 76:89.

Modestas Vaškūnas („Sporto manija“):
„Galvoju, kad gal pas mumis buvo ilgesnis suoliukas ir paprasčiausiai išlaikėm daugiau jėgų. Esame tokie aukštesni, drūtesni gal šiek ir iš po krepšio vertėm taškus. Aišku, „paėjo“ ir tie tritaškiai truputį“.

Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)„Sporto manija“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)KK „Žaibas“ metė rimtą iššūkį „DNC“ ekipai (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Sporto manija“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Sporto manija“ po ilgosios pertraukos nepaliko vilčių „LSMU & Statybų vizija“ komandai (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Sporto manija“ lengvai iškovojo antrą pergalę ketvirtfinalyje ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:13 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)